AKTUALIZACE: Brno se bouří proti nové islámské modlitebně

vetrovec_brno_mesita_zbrane_pic

Vyšlo na IVČRN dne 2.2. 2016 UPDATE: 4.2.2016

Občané městské části Brno – Královo pole se chystají zeptat svých zastupitelů kdo povolil tak kontroverzní stavbu a jaký vliv na bezpečnost a cenu nemovitostí v okolí tato modlitebna bude mít.
Zastupitelstvo, které se bude konat dne 3.2.2016 ve velké zasedací místnosti, tak bude mít jistě velkou účast.

Nová modlitebna vznikla v utajení v neoznačené budově na podzim loňského roku. Muslimští představitelé existenci přiznávají a Policie po loňských útocích ve Francii zde zvýšila dohled.

Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že v lokalitách, kde se nacházejí islámské stavby, dochází ke snižování cen nemovitostí a zhoršuje se bezpečnostní situace. Tato nová modlitebna se nachází přímo v centru Králova Pole, na ulici Metodějova 2982/8 a sousedí s oblíbeným kulturním centrem Semilasso.

Vážíme si zájmu občanů, kterým neunikla další snaha o šíření extremistické islámské ideologie.

https://www.google.cz/…/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x4712940859ade…

Připojit se k aktivitám v Brně můžete prostřednictvím: https://www.facebook.com/ivcrnbrno/

UPDATE:

Dne 3. února 2016 se uskutečnilo setkání občanů městské části Brno – Královo Pole se zastupiteli. Hlavním tématem se stalo projednání existence nové utajované modlitebny v Brně na ulici Metodějova 2982/8 v Brně. Naše Brněnská organizace působící v oblasti zpracovala detailní zprávu o setkání.
Další možnost vyjádřit svůj nesouhlas bude dne 10.2. od 16:30, kdy se uskuteční zasedání zastupitelstva MČ Královo Pole.
Kolik takových to „Kulturně společenských center“ v této zemi muslimové tajně provozují?
Stejná společnost – AGROAD, s.r.o., která vlastní objekt na Metodějově ulici provozuje ve své firmě v Kuřimi další modlitebnu.
Královopolští patrioti nás upozornili na existenci vyjádření vlastníka objektu na dotaz rozhlasu: http://www.kralovopolstipatrioti.cz/jak-je-to-s-muslimskou-…
Zajímají vás informace z Brna a okolí? Sledujte zprávy nahttps://www.facebook.com/ivcrnbrno/

 

Související články

Pane ministře, omluvíte se IVČRN? Vyšlo na IVČRN dne 4.á.2015 (link) ,,Vážený pane ministře, není to tak dávno, co jste se jako ministr pokusil urazit stovky lidí, kteří sympatiz...
Konflikty uprchlíků s policií, s občany hostitelsk... Vyšlo na IVČRN dne 4.8.2015 (link) Zatímco vlády EU, jednotlivých států, krajů i obcí se snaží prodávat ideu solidarity s "uprchlíky před válkou", ...
Doporučujeme aktuální číslo časopisu Epocha! Vyšlo na IVČRN dne 4.8.2015 /link/ Doporučujeme aktuální časopis Epocha, pravdivě se rozepsali o islámském terorismu, krátce popsali Islámský stát,...

Comments are closed.