Co píší muslimové o ateistech na Twitteru

Překlad screenshotů pořízených na Twitteru, kde se muslimové arabsky vyjadřují k arabskému hashtagu #ateismusnenizlocin. Originální anglický článek: http://www.gspellchecker.com/2016/02/whats-being-said-about-atheists-in-arabic/. Podle islámu je ateista to nejhorší stvoření.Není zločin (ateismus)? Ha! Pokud najdu ateistu, pomalu ho zabiju s nožem na ovoce, bude trpět dokud nezemře.


Allah může odpustit vrahům, zlodějům, cizoložníkům, ale nikdy neodpustí tomu, kdo v něj nevěří, není horší zločin.


Zločin je tento hashtag. přísahám Alláhovi, jedinému bohu, když se můj bratr stane ateistou, zavraždím ho.


Ty jsi ateista? Plivnu na tvůj špinavý obličej.


Vy, muslimové, kteří se stanete ateisty a přestanete věřit ve své nábožensví, byste měli být zavražděni! „zavraždi každého, kdo změní své náboženství“ (citace z islámských „svatých“ textů)


Ateismus v porovnání s terorismem, to je jak zabít jednu osobu nebo sto osob, obojí je zločin a pachatel musí být zavražděn.


Ateismus je nejhorší zločin, nabodnutí na kůl je to, co si zaslouží.


Ateističtí zmrdi vytvořili tento hashtag, Podle islámu se musí vrátit k islámu, nebo se jim musí uříznout hlava.


Hlavy ateistů by se měly oddělit od jejich ramen a pověsit na týden na světlé (viditelné) místo (pro výstrahu ostatním).


Ateismus a nevíra v Alláha je zločin a odpadnutí od víry! Měli by se vrátit (k islámu) nebo být zavražděni jako špinavý pes‘


Ateisté nevěří ve stvořitele vesmíru, v naší šaríe (právo) není (jejich) vražda zločin, je to laskavost.


Ateismus není zločin, je to odpadnutí (od víry), a odpadlík musí být zavražděn!


Kdybych vládl muslimům, nechal bych uříznout hlavu každému exmuslimskému odpadlíkovi.


Ateismus je zločin, a každý kdo to přizná veřejně musí přijít o hlavu, tak buďte zticha a nešiřte svůj ateismus.


Není to zločin, ale kdybych měl dostatek moci, pověsil bych všechny ateisty, ukřižoval je a nechal jejich těla po straně cesty.


Jednoho dne ubiji jednoho z nich (ateistů) k smrti pomocí jeho vlastních špinavých bot, protože to si ty špíny zaslouží


Odpadlíci musí být zavražděni protože nevěřili a to je proti svobodě slova, kterou islám garantuje.

Toto byl pouze vzorek zvráceného myšlení, které islám vyvolává. Kde se toto myšlení bere? Z islámských textů: z koránu, sunny a síry. Nedopusťme islám v ČR!

Související články

Pane ministře, omluvíte se IVČRN? Vyšlo na IVČRN dne 4.á.2015 (link) ,,Vážený pane ministře, není to tak dávno, co jste se jako ministr pokusil urazit stovky lidí, kteří sympatiz...
Konflikty uprchlíků s policií, s občany hostitelsk... Vyšlo na IVČRN dne 4.8.2015 (link) Zatímco vlády EU, jednotlivých států, krajů i obcí se snaží prodávat ideu solidarity s "uprchlíky před válkou", ...
Doporučujeme aktuální číslo časopisu Epocha! Vyšlo na IVČRN dne 4.8.2015 /link/ Doporučujeme aktuální časopis Epocha, pravdivě se rozepsali o islámském terorismu, krátce popsali Islámský stát,...

Comments are closed.