Islám v Evropě 2004 – 2015, kvóty, islamizace

Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link)

Lidé se ptají: „Jaké kvóty?“ Tak si pojďme stručně shrnout, co se na nás chystá.

Od 90. let 20. století je Západní Evropa cílem imigrace, která je z větší části muslimská. To přineslo kromě rozdělení společnosti i teror (2004: 191 mrtvých při útoku v Madridu, 56 v Londýně atd), zvýšenou kriminalitu, prudký nárůst počtu znásilnění, podobně prudký nárůst útoků na Židy, příchod fenoménu ženské obřízky, vražd ze cti, paralelní totalitní společnosti s vlastními pravidly.

Loni EU jižním zemím odebrala právo bránit své břehy. Připluly statisíce muslimů. Itálie se začala zvedat na zadní a přestala imigranty registrovat. Ti pokračovali na sever a přeplňují Švédsko a Německo.

EU místo aby zabezpečila své hranice, chce uznat invazi za legitimní a imigranty rozdělovat do všech států, včetně České republiky.

To by znamenalo past. Už v současné době zaznamenáváme radikalizaci islámu na území České republiky. Kauzy Brněnské mešity s vyzýváním k vraždění Židů (uznané jako trestný čin!), s výzvami k učení dětí nenávidět nemuslimy a bít je, pokud se nechtějí učit Korán. V tamtéž mešitě se fotili se samopalem. V Praze zase poturčenec překládá knihu islámského fašisty, kterou před pár dny Policie uznala za nenávistnou proti nemuslimům: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/121568-vlada-rozhodla-islamska-kniha-hlasa-netoleranci-a-nenavist/ .

Objevují se díla a veřejné výzvy žádající islám prověřit ,varující před jeho povahou a dokládající jeho zločiny. Vidíme vznik Islámského státu. Vidíme jak se děti imigrantů připojují ve vlčích smečkách k Islámskému státu, který se snaží přesně následovat islám a bude tedy vždy v permanentní válce se zbytkem světa.

Za těchto okolností si nechat od EU nuceně usazovat do státu další vyznavače islámu?

Toto se nás týká zcela každého. Proto jsme připravili Petici

http://www.ivcrn.cz/petice/

proti povinným imigračním kvótám, prosíme podepište ji a pošlete do 4. 6. 2015.

pic_islam_Evropa_04-15

 
Diskuze:

Lidé se ptají: „Jaké kvóty?“ Tak si pojďme stručně shrnout, co se na nás chystá. Od 90. let 20. století je Západní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. květen 2015

Související články

Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda e... Vyšlo na IVČRN dne 28.12.2015 (link) Nejlepší video tohoto roku s českými titulky je na světě. https://youtu.be/BUJIm6pgLBE Ze shrnutí událos...
Změny venkova v Německu Vyšlo na IVČRN dne 5.12.2015 (link) Souvislosti: politička německé strany zelených oznamuje, že do dvaceti až třiceti let už nebudou mít Němci ...
Evropa se hroutí a záleží na každém jednom z nás, ... Vyšlo na IVČRN dne 25.12.2015 (link) S tzv. "uprchlickou" krizí se to, co jsme považovali za vzdálené riziko, stává aktuální hrozbou. Už nejde ...

Comments are closed.