Islámská ideologie a její oběti -muslimové

Vyšlo na IVČRN dne 31.3.2015 (link)

Islámská ideologie a její oběti -muslimové – jsou jsou schopni zavraždit své dítě či sourozence, za to že chce přestat věřit v přikázanou ideologii.

Většinou se to týká dcer. Ty v pubertě začínají chápat, že jsou z hlediska islámu vždy otrokyně. V islámu každá žena někomu patří. Často tak na islám kašlou, najdou si nemuslimského partnera a nechtějí nějaký islám řešit.

Následuje naprosté zavržení rodinou. Už jen ze strachu ze zneuctění islámu jsou schopni muslimové zavraždit svou dceru. Jak často to dělají?

V roce 2009 v Pákistánu rodiče zavraždili přes 10 000 holek. Ten měl v tom roce 150 000 000 obyvatel. To je jedno zavražděné dítě na 15 000 obyvatel. Ve městě typu České Budějovice (100 000 obyvatel) by ročně rodiče zavraždili 6 dívek.

Ale pozor, muslimové nezabíjí jen své dcery. Jdou také velmi ostře po homosexuálních synech. V Německu jsou dokázané desítky případů vražd ze cti, z nichž polovinu obětí tvoří homosynci.

Ta apatie rodiče vůči svému dítěti, ten zločin proti přírodě, až tam dokáže dostat milující rodiče a sourozence islám.

islam_zneuzivani_deti

 

Diskuze:

Islámská ideologie a její oběti -muslimové – jsou jsou schopni zavraždit své dítě či sourozence, za to že chce přestat…

Posted by Islám v České republice nechceme on 31. březen 2015

Související články

Představ si svět bez islámu Vyšlo na IVČRN dne 21.2.2015 (link) Diskuze: // Přidat příspěvek by Islám v České republice nechceme.
Vstupovat do KSČ se taky VYPLATILO, udávat Gestapu... Vyšlo na IVČRN dne 15.8.2015 (link) "VYPLATÍ" je klíčové slovo. Vstupovat do KSČ se taky VYPLATILO, udávat Gestapu se také VYPLATILO. Pak (89...
Islámská indoktrinace předškoláků v Německu Vyšlo na IVČRN dne 25.2.2015 (link) Takto vypadá islamizace v praxi,v německých mateřských školkách!   https://www.facebook.com/vide...

Comments are closed.