Kdy to bouchne?

Vyšlo na IVČRN dne 12.10.2015 (link)

Co víc je potřeba vidět? Kolik se toho ještě musí stát?
Jak dlouho ještě budou Merkel, Hollande, Schulz, Juncker a další rozvracet evropské země? V mnoha německých azylových zařízeních došlo k masovým nepokojům. Imigranti se probouzejí ze zlatého snu a mají vztek. Syrští křesťané mají strach z ubytování společně s radikálními muslimy. Místní mají plné zuby cenzury, úřední šikany a vyvlastňování. Kdy to bouchne?

K videu můžeme ještě doplnit pár informací z tisku. Sdílejte, než to Google s Jourovou zcenzurují:

• „Utekl jsem před íránskou tajnou službou, protože jsem si myslel, že v Německu bych mohl konečně žít svou víru bez pronásledování. Ale v uprchlickém táboře nemohu projevit, že jsem křesťan, jinak bych čelil hrozbám a násilí … Pro ně jsem jen zvíře. Chtějí mě zabít. „- Íránský křesťan v německém uprchlickém táboře.
• „Musíme se obejít bez iluzi, že všichni ti, kteří sem přicestovali, jsou aktivisté za lidská práva. … Dostáváme zprávy o agresi, včetně vyhrožování stětím, o konfliktech mezi sunnity a šíity, ale nejvíce ohroženou skupinou jsou jezídové a křesťané. Ti křesťanští konvertité, kteří neskrývají svou víru, čelí se 100% pravděpodobností, že budou napadeni a vystaveni perzekucím „- tvrdí Max Klingberg, ředitel frankfurtské Mezinárodní společnosti pro lidská práva.
• Salafisté se objevují v azylových domech jako dobrovolníci, záměrně hledají kontakt s uprchlíky a zvou je do svých mešit, aby se přidali k jejich islámské věci.“ – Tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf německé tajné služby.
• Policie naléhavě žádá Merkelovou, aby mohla imigranty třídit podle vyznání a umisťovat je tak do zvláštních zařízení. Merkelové vláda však namítá, že taková segregace by šla proti multikulturním hodnotám Německa. Výsledkem je peklo v uprchlických táborech.
• „Převážnou část migrantů, kteří se sem přišli, nelze integrovat.“ – Tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínské čtvrti Neukölln.

http://www.konzervativnyvyber.sk/nemecky-raj-pre-imigrantov-sa-meni-na-peklo-pre-nemcov/18562/

pic_nemecko_islam

Diskuze:

Co víc je potřeba vidět? Kolik se toho ještě musí stát?Jak dlouho ještě budou Merkel, Hollande, Schulz, Juncker a další…

Posted by Islám v České republice nechceme on 12. říjen 2015

Související články

Změny venkova v Německu Vyšlo na IVČRN dne 5.12.2015 (link) Souvislosti: politička německé strany zelených oznamuje, že do dvaceti až třiceti let už nebudou mít Němci ...
Tři miliardy Euro do kanálu? Vyšlo na IVČRN dne 30.11.2015 (link) Výsledek summitu EU údajně na řešení masové imigrace přes Turecko do Evropy: Za pochybný příslib Turecka, že ...
Německo. Jeden stát – dva světy. Vyšlo dne 27. 12. 2015 (link) Uprchlíci, imigrace a integrace v Německu: Jak se integrují muslimští imigranti do německé společnosti? Vzniká parale...

Comments are closed.