Když šéfredaktor lže, jako když tiskne…

Vyšlo na IVČRN dne 30.5.2015 (link)

Chcete vidět sluníčkáře-šéfredaktora lhát jak normalizační Dikobraz a rektora Univerzity Palackého v Olomouci tyhle nesmysly sdílet?

Podívejte na obrázek přiložený k této zprávě.

10502287_10153385529722938_8738474057701470814_n

Rychlé vyjádření IVČRN:

LEŽ 1: naš petiční tým ve složení dvě ženy a jeden muž žádným způsobem s muslimskou přesilou nekomunikoval ani je neprovokoval, v klidu si rozkládali petiční stánek – v ten okamžik byl napaden a stánek povalen. Jestli pan Dostál, „šéfredaktor“ Olomouckého týdeníku považuje výkon Práva petičního, navíc v takovéto kritické otázce mající širokou podporu veřejnosti, za provokaci – asi by neměl svou funkci dále vykonávat. Dále – v okamžiku útoku briskně zasáhla PČR – kdovíjak by se situace vyvíjela bez ní.

LEŽ 2: naš petiční tým neměl olomoucké náměstí rozdělené na žádné zóny, od stánku se vůbec nevzdálil.

ZAVÁDĚJÍCÍ VÝROK 3: urážky o „českých otrocích“ pronesli oni „bezproblémoví“ studenti medicíny UPOL už ve čtvrtek, tedy den předem.

LEŽ 4: takovýto objem uprchlíků z rizikových a kulturně zcela odlišných zemí typu Sýrie, Somálsko, Eritrea ČR tedy pravidelně rozhodně nepřijímá.

LEŽ 5: zmínku o neonacistech považujeme za opravdu vážné a nepravdivé obvinění, které nechť pan Dostál podloží konkrétním faktem, nebo ať počítá s následky.

—————

IVČRN o incidentu informovalo již včera (link), již včera vydalo oficiální tiskovou zprávu (link) a následně vydalo prohlášení doc. Martina Kovičky, leadera IVČRN (link). Tudíž oficiální zdroje byly k dispozici.

Diskuze:

Chcete vidět sluníčkáře-šéfredaktora lhát jak normalizační Dikobraz a rektora Univerzity Palackého v Olomouci tyhle…

Posted by Islám v České republice nechceme on 30. květen 2015

Související články

„Za pár let budete naši otroci, jste prodejn... Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link) Napadení našeho petičního stánku studenty Lékařské fakulty UPOL (zrovna) v Olomouci není zase až takovým překva...
Rektor univerzity bagatelizuje napadení u petičníh... Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link) Tento pán, Jaroslav Miller,  je (zatím) rektorem(!) Univerzity Palackého v Olomouci. Prý by násilnému muslu pod...
Islám v Evropě 2004 – 2015, kvóty, islamizac... Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link) Lidé se ptají: "Jaké kvóty?" Tak si pojďme stručně shrnout, co se na nás chystá. Od 90. let 20. století je Z...

Comments are closed.