Mělo dojmout, ale právem rozhněvalo…aneb … Nepodceňuj inteligentního civilizovaného Evropana

Vyšlo na IVČRN dne 10.11.2015 (link)

Symbolický příchod islámu do Evropy.

Bosá zahalená žena nese 2 děti a třetí se jí drží za ruku. Doprovází ji několik mladých obutých chlapů v pláštěnkách. Místo buzení soucitu budí tahle fotka hlavně otázky:

immigrants_no_shoes


 

Feministky, přijde vám dost rovnoprávné, když 7 obutých chlapů v pláštěnkách nechá jít ženu bosou a zmoklou, táhnout 3 děti a tašku a s ničím jí nepomůžou?

Všechny aspoň trochu normální holky, zdaleka se vyhněte chlapům jako tihle a všemu, co je nutí se k ženské chovat tímhle způsobem.

Multikulturalisti, dokážete mi nějak lidsky obhájit tuhle součást „náboženské svobody„?

Odpůrci imigrace, tohle je zrovna případ, kdy bych se s tou paní o bundu a boty v klidu podělila a pomohla jí nést děti. Ne proto, že mám ráda islám, ale proto, že je to primárně máma, která to má složitý.

Vítači uprchlíků, ty chlapy bych nakopala do prdele. Ne proto, že jsou odjinud, ale proto, že bych nakopala i Evropana, který se k ženské chová takhle.

Ano, o tom všem ta fotka je…
(komentář v uvozovkách je z FB stránky E. Richterové, děkujeme!)


 

A jak praví korán: „Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté to, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.“ (4:34).

Diskuze:

Symbolický příchod islámu do Evropy. Bosá zahalená žena nese 2 děti a třetí se jí drží za ruku. Doprovází ji několik…

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. listopad 2015

Související články

„Bojím se nové totality“ Olga Sommerov... Vyšlo na IVČRN dne 6.11.2015 (link) Dobré zprávy. Všichni v téhle zemi mají jasno, už jen pár fanatických figurek stále brání svoje utopie i přes m...
Co nám islám může nabídnout ke zlaskavění lidských... Vyšlo na IVČRN dne 16.12.2015 (link) Milí propagátoři islamizace. Nejste privilegovaná vládnoucí vrstva diktátorů. Proto je na vás, abyste místo na...
Změny venkova v Německu Vyšlo na IVČRN dne 5.12.2015 (link) Souvislosti: politička německé strany zelených oznamuje, že do dvaceti až třiceti let už nebudou mít Němci ...

Comments are closed.