Multikulti, proimigrační a proislámská propaganda v ČR nabírá na obrátkách

Vyšlo na IVČRN dne 2.10.2015 (link)

O jednotlivých kauzách informujeme na IVČRN průběžně, ale je dobré si udělat menší shrnutí, aby se tato propaganda vyjevila v „celé kráse“. Shrnutí se přitom týká pouze (!) státní propagandy, tj. kterou přímo provozují, šíří, podporují a financují státní a veřejnoprávní orgány a instituce.

pic_black_šabatová

– Proti nekritické propagandě krás islámu cílené na nejmenší děti ve školách jsme bojovali na IVČRN už před rokem. Propagandu se podařilo do značné míry utlumit i díky silnému odporu české veřejnosti, rodičů dětí a následnému odebrání původní záštity ministerstva školství nad projektem.
http://www.ivcrn.cz/propaganda-islamu-na-ceskych-skolach-1…/
http://www.novinky.cz/…/347471-ministerstvo-skolstvi-zrusil…

– S nástupem do funkce ministryně školství- multikulti svazačky Valachové, bývalé asistentky Dienstbiera či Šabatové, se nám tato propaganda do českých škol vrací oknem.
http://www.ivcrn.cz/a-tohle-nam-vladne/
http://www.ivcrn.cz/vzkazujeme-ministryni-skolstvi-valacho…/

sabatova_valachova

– Sociálně-inženýrské experimenty, které prosazuje z pozice ministra již zmíněný Dienstbier a z pozice ombudsmanky Šabatová, jsou všeobecně známy. Podpora zahalování na českých školách, snahy o kriminalizaci kritiky islámu, prosazování přijímání desetitisíců imigrantů, navyšování dotací „neziskovkám“ atd.
http://www.ivcrn.cz/ivcrn-proti-posileni-pravomoci-ombudsm…/
http://www.ivcrn.cz/vlada-cr-7500-az-15-000-fakticky-nasob…/

valachova_dienstbier

-Martin Konvička píše na blogu, na základě dopisu policisty, o velmi pravděpodobné propagandě islámu v policejních sborech:
http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/…/depese-policejni-pris…

pic_bezte_domu– Proimigrační a multikulti propaganda České televize je rovněž veřejnosti všeobecně známa. Výběrové „hluboké lidské příběhy“ o imigrantech, selektivní zpravodajství o přínosech imigrace, předplacené místo ve zpravodajských pořadech pro všechny ty Faltové a Rozumky z „neziskovek“ a naopak ignorování hlasu protistrany, která reprezentuje dle průzkumů až 90% občanů ČR. Prozatimním vrcholem hnusu byl tento pořad cílený na nejmenší děti:
http://www.ivcrn.cz/mira-propagandistickeho-hnusu-na-ct-uz…/

-tzv. Konsorcium nevládních organizací pracující s migranty sepsalo manifest v němž z pozice nikým nevolených osob a proti odporu drtivé většiny občanů ČR požadují změkčení imigrační politiky ČR. „Neziskovky“ sdružené v tomto konsorciu jsou dotovány stamiliony korun ročně z veřejných rozpočtů ČR a EU.
http://www.ivcrn.cz/martin-ambros-jak-neziskovky-kradou-wi…/
http://zpravy.idnes.cz/konsorcium-nevladnich-o…/domaci.aspx…

multikulturalismus_islam

-Závěrem tohoto jistě neúplného shrnutí lze ještě zmínit příznivcům IVČRN jistě dobře známou multikulti a potažmo proimigrační a proislámskou propagandu „ hatefree culture“. HFC je projekt spadající pod státní Agenturu pro sociální začleňování a potažmo ministra Dienstbiera. Financován je každoročními dotacemi v řádech milionů z peněz českých daňových poplatníků a Norských fondů. Včetně na platy jejich profesionálních aktivistů a trollů.
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/…/mezi-obchodniky-s-r…

pic_multikulturalisté

Diskuze:

Multikulti, proimigrační a proislámská propaganda v ČR nabírá na obrátkách.O jednotlivých kauzách informujeme na IVČRN…

Posted by Islám v České republice nechceme on 2. říjen 2015

Související články

Hledáte pravdu? Vyšlo na IVČRN dne 15.11.2015 (link) Masivní migrační pohyby obyvatelstva vždy využívaly zpravodajské služby pro přesuny svých operativců. Cílové z...
Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda e... Vyšlo na IVČRN dne 28.12.2015 (link) Nejlepší video tohoto roku s českými titulky je na světě. https://youtu.be/BUJIm6pgLBE Ze shrnutí událos...
Vlhký sen Sobotkova kabinetu: Jak se přidělení mus... Vyšlo na IVČRN dne 21.11.2015 (link) Protinárodní Sobotkova vláda dnes udělala další krok k dovozu tisíců imigrantů (pro začátek), v drtivé většině m...

Comments are closed.