Multikulturalismus jako arose původních kultur

Vyšlo na IVČRN dne 9.3.2015 (link)

Ultralevicový Deník Referendum nečte skoro nikdo – ale my ho čteme, a občas nás něco překvapí.

Autor tohoto článku rozebírá z nejrůznějších stran levičáckou adoraci multikulturalismu, nevyhýbá se skutečnosti, že pro mnohé machometány je loajalita k islámskému společenství („ummě“) důležitější, než loajalita ke státům, kde žijí – a dospívá k zajímavému poznání, že aby multikulturalismus fungoval, vyžádá si nevídanou míru represe ze strany států.

„Umím si představit, že multikulturalismus může být do budoucna vhodnou ideologií pro mnohonárodnostní impérium, kde se bude lidem vyprávět o tom, jak státy v minulosti byly nacionalistické a utlačovaly své menšiny, pochybuji však, že by v takovém systému bylo místo pro demokracii.“ — říká.

pic_moha_zuby

Takže to vypadá na dalšího napraveného sluníčkáře … pokud ho jeho soudruzi dříve neukamenují.

http://denikreferendum.cz/…/19931-jeste-par-poznamek-k-mult…

Diskuze:

Související články

Evropo, vzbuď se, dokud je čas! Vyšlo na IVČRN dne 22.8.2015 (link) Budou se muslimští uprchlíci v Evropě asimilovat, nebo nás budou vraždit? Jak se chovají muslimové, když přijdo...
Je ostudou tohoto státu, že před islámem nevaruje ... Vyšlo na IVČRN dne 21.2.2015 (link) Je ostudou Západní civilizace, že nedokáže své děti varovat před islámem. Tisíce původně křesťanských či ateist...
Představ si svět bez islámu Vyšlo na IVČRN dne 21.2.2015 (link) Diskuze: // Přidat příspěvek by Islám v České republice nechceme.

Comments are closed.