Není tajemstvím, že si v podobě nevládek a neziskovek hřejeme hady na prsou. Stránky „Emigrujte do ČR“ jsou toho odporným důkazem!

Vyšlo na IVČRN dne 29.8.2015 (link)

Chcete vidět OPRAVDOVÉ svinstvo?

Stránky „Emigrujte do České republiky“, s anglickým, českým a arabským textem, jak se do ČR dostat a jak oblafnout azylové řízení.

Jako jedno z lákadel stránka uvádí, že naše úřady povolují průkazové fotografie v islámském šátku…
S citací Šimona Pánka („Člověk v tísni“). Toho, co by jej slunka ráda udělala prezidentem

https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/

multikulturalismus_islam


 

Další podraz na spoluobčany z díla neziskovek. Nebo se snad někdo domnívá, že soudruzi z OSN mají v hledáčku pouze Českou republiku?

neziskovky

OSN: V ČR roste islámofobie. Je potřeba podkopat její národní homogenitu.

Jakýsi pofidérní výbor OSN pro odstraňování rasové diskriminace kritizuje ČR. I za údajnou islámofobii. Dokonce výslovně rovněž za ubližování aktivistům z „neziskovek“, kteří tak obětavě a nezištně podporují masovou imigraci do ČR.

Není se čemu podivovat. Poklady těmto a podobným výborům a komisím OSN dodávají právě tyto „neziskovky“ programově škodící ČR a jejím občanům.

http://zpravy.idnes.cz/osn-kritizuje-cesko-kvu…/domaci.aspx…
Celá kritizující zpráva:
http://tbinternet.ohchr.org/…/CERD_C_CZE_CO_10-11_21520_E.p…

Samotné lidskoprávní výbory a komise OSN jsou taky kapitola sama o sobě. Obvykle jim předsedá nějaká vysoce „demokratická“ země typu Kuby či Libye a jsou pod vlivem OIC (organizace islámské spolupráce), která už roky v OSN lobuje za celosvětovou kriminalizaci „hanobení islámu“.

Vrcholem pak jsou nedávná vyjádření zvláštního zmocněnce OSN pro migraci, který v souvislosti s odporem Evropanů k masové imigraci prohlásíl, že EU by měla podkopat národní homogenitu členských států EU.
http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395

pic_cr_obrana
Diskuze:

Chcete vidět OPRAVDOVÉ svinstvo? Stránky „Emigrujte do České republiky“, s anglickým, českým a arabským textem, jak se…

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. srpen 2015

Související články

Svoboda neumírá za rachotu děl, ale za výmluv zbab... Vyšlo na IVČRN dne 21.12.2015 (link) "Británie odpárala svým policistům ve smíšených čtvrtích z rukávu britskou vlaječku, aby neuráželi imaginární ...
Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda e... Vyšlo na IVČRN dne 28.12.2015 (link) Nejlepší video tohoto roku s českými titulky je na světě. https://youtu.be/BUJIm6pgLBE Ze shrnutí událos...
Symbol zavázaných očí Spravedlnosti u českého mini... Vyšlo na IVČRN dne 19.11.2015 (link) "... a podněcování nenávisti k nevíře v alláha nevadí, pane ministře?" (Honza Werner k ministru Pelikánovi...

Comments are closed.