Obrana před islámem není otázka pravice nebo levice, ale inteligence, mravnosti, odvahy

Vyšlo na IVČRN dne 22.3.2015 (link)

Bylo to tady už?

Pokud náhodou ne – Kellerovo odsouzení masové imigrace + islámu (!) dokazuje, že obrana před islámem není otázka pravice nebo levice, ale inteligence – mravnosti – odvahy.

Jan Keller nesporně je inteligentní a vzdělaný muž. O jeho odvaze svědčí docela dobře to, že si (možná nevědomě) celé desítky let pěstuje imidž „ostravského chachara“, a tím si udržuje distanc od kvazielitářské „kavárny“. Shoda mezi „klausovci“ a Kellerem taky potvrzuje to, jak českou politiku posledních 20 let analyzuje sociolog Hampl – že se jedná o střet lidí, kteří neztratili kontakt s realitou, s lidmi, kteří ho ztratili.

http://www.novinky.cz/…/364753-keller-kritizoval-multikultu…

pic_multikulturalismus_islam

Diskuze:

Související články

Představ si svět bez islámu Vyšlo na IVČRN dne 21.2.2015 (link) Diskuze: // Přidat příspěvek by Islám v České republice nechceme.
Vyzýváme naše příznivce – STUDENTY – a... Vyšlo na IVČRN dne 27.3.2015 (link) MF DNES pravidelně pořádá akci pro středoškoláky "Studenti čtou a píší noviny" . Nové zadání, EVROPA A ISLÁM...
Je ostudou tohoto státu, že před islámem nevaruje ... Vyšlo na IVČRN dne 21.2.2015 (link) Je ostudou Západní civilizace, že nedokáže své děti varovat před islámem. Tisíce původně křesťanských či ateist...

Comments are closed.