Paradoxy: íránská odvaha vs evropská zbabělost

Vyšlo na STOPHALAL dne 3.5.2015 (link)

11126910_10204018848094934_1141330748_nV zemích, kde vládne Šária je zakázáno konzumovat cokoliv jiného než Halal potraviny. Zákazy se vztahují i na menšiny zde žijící, případně které dosud nebyly vyhlazeny. Provninilci jsou přísně trestání. Tresty mohou být velmi přísné, v krajním případě hrozí provinilcům i smrt.
V Evropě stále více kolaborantů je ochotno přistupovat na islámskou formu džihádu a podporovat Halal produkty a tím aktivně podporovat šíření fašizoidní islámské ideologie.
Tato evropská připosranost je v přímém kontrastu s odvahou muslimů či nemuslimů v islámských zemích postavit se nařízení a konzumovat i zakázané potraviny.

V islámském Íránu restaurace nemají povoleno podávat potraviny zakázané šáriou, jako je alkohol a vepřové maso. Přesto je možné nalézt utajená místa, kde se tyto zakázané potraviny podávají.

1_7 Dle našich pozorovatelů v Íránu se v posledních letech několik takových skrytých restaurací objevilo v hlavním městě Teheránu, stejně jako v jiných velkých městech, zejména na severu země. Restaurace jsou nelicencované, a proto je lze nalézt pouze díky osobnímu doporučení. Atrakcí jsou ale nejen zakázané potraviny: ženy zde mohou odložit i své šátky, které jsou jinak na veřejnosti povinné. Navíc v těchto zařízeních mladé nesezdané páry mohou uniknout kontrole jinak bdělé islámské mravnostní policie .

http://observers.france24.com/…/20150427-iran-underground-r…

Diskuze:

V zemích, kde vládne Šária je zakázáno konzumovat cokoliv jiného než Halal potraviny. Zákazy se vztahují i na menšiny…

Posted by STOP HALAL CZ on 3. květen 2015

Související články

Ze slovníčku muslima: „haram“ (zakázan... Vyšlo na IVČRN dne 22.12.2015 (link) Zakázané není v islámu jen vepřové a opičí (přirovnávají k nim židy) ale řada dalších věcí. Podle sdíleného se...
Evropo, vzbuď se, dokud je čas! Vyšlo na IVČRN dne 22.8.2015 (link) Budou se muslimští uprchlíci v Evropě asimilovat, nebo nás budou vraždit? Jak se chovají muslimové, když přijdo...
Vraždy, terorismus, zranění, trýzeň… to je r... Vyšlo na IVČRN dne 3.6.2015 (link) www.thereligionofpeace.com Diskuze: // www.thereligionofpeace.com Posted by Islám v České rep...

Comments are closed.