Proč je třeba přijít na dnešní demonstraci? II.

Vyšlo na IVČRN dne 30.6.2015 (link)

10984995_10153459408992938_60519021184627036_n

Proč je důležité přijít v úterý 30.6. na demonstraci?

Přátelé, je to prosté: Už jde opravdu do tuhého. Otevřeně říkám: Nikdo z nás nečekal, že se Evropa začne sypat takhle rychle.

Ještě v lednu jsme v užším kruhu administrátorů IVČRN debatovali, jestli máme spíš 5, nebo 20 let, ale je to tu. Pokud nás vláda opravdu podrazí – a vypadá to, že přesně tohle má v plánu, zásadním způsobem se zhorší celospolečenské klima a zejména bezpečnostní situace v naší zemi. Nenechte se uchlácholit, že jde o pár tisíc lidí – skrze slučování rodin a samozřejmě setrvalý tlak EU na přijímání stále nových a nových „uprchlíků“ se bude jednat o desítky tisíc osob.

Jako člověk, který se v IVČRN angažuje už poměrně dlouho, jsem byl pochopitelně už vícekrát ve formálním i neformálním kontaktu s bezpečnostními či represivními orgány tohoto státu – různá udání, ale i výhrůžky, na nás prostě lítají ze všech stran. Naštěstí musím říct, že silové složky až na nepatrné výjimky stojí na stejné straně barikády a chovají se maximálně korektně. Co je ale horší – oficíři, lidé s výcvikem, kteří mají přístup k utajovaným skutečnostem, vidí situaci v podstatě STEJNĚ, jako my. Kéž bychom byli banda paranoidních magorů, ale nejsme. Situace je podle názoru těch nejzasvěcenějších špatná už dlouho a dále se zhoršuje.

Poláci a Slováci na tom nejsou o nic lépe, už se však vyjádřili, že poskytnou azyl především, ne-li výhradně, uprchlíkům křesťanským – u těch existuje určitě vyšší šance na solidní integraci, než u fanoušků práva šaria. Od premiéra Sobotky jsme se ale i přes opakované dotazy podobného prohlášení nedočkali.

Bude tedy ČR importovat (jednotky? desítky? stovky? – nikdo neví) spících buněk IS prostě proto, že vládě je milejší pokrytectví politické korektnosti, než ty nejzákladnější zájmy našich občanů? V zádech mají pana prezidenta a přesto mluví o islámu ještě cudněji, než o sexu na nedělním obědě s babičkou. Hlavně neříct nic kontroverzního, hlavně nikoho vlivného nenaštvat! Je mi z takové zbabělosti zle.

Spoluobčané, přátelé, souhlasíte ve všem podstatném s naší iniciativou, můžete si udělat volno a přesto nepřijdete? Že máte příjemnější věci na práci, že demonstrace nic neřeší? Povím vám sladké tajemství: Bez vás, úplně normálních slušných lidí, nejsme NIC. Zapomeňte na to, že by Konvička + řádově desítky těch nejaktivnějších kolem něj porazili islám v této zemi. To ani omylem.

Přijďte, nebo běžte k čertu.

Ano, nakonec vyhrajeme. Ale na každém jednom z nás záleží, jestli to bude tady, v české kotlině a moravských úvalech demokratickou cestou, nebo za cenu občanské války. Je na vás a vašem svědomí, jak se k tomu postavíte.

Jiří Barták, Blok proti islámu

https://www.facebook.com/events/399772460224531/

bartak

Diskuze:

Proč je důležité přijít v úterý 30.6. na demonstraci?Přátelé, je to prosté: Už jde opravdu do tuhého. Otevřeně říkám:…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. červen 2015

Související články

Proč přijít na dnešní demonstraci? III. Vyšlo na IVČRN dne 30.6.2015 /link/ Proč přijít na dnešní demonstraci? Sobotka z nás dělá šašky, na oko odmítl kvóty, ale reálně chce přijmout...
Více, než čtvrt milionu podpisů pod peticí IVČRN p... Vyšlo na IVČRN dne 1.12.2015 (link) Podle Kalouska je podpis petice IVČRN proti kvótám na přerozdělování imigrantů do ČR a za vypsání referenda hlo...
Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda e... Vyšlo na IVČRN dne 28.12.2015 (link) Nejlepší video tohoto roku s českými titulky je na světě. https://youtu.be/BUJIm6pgLBE Ze shrnutí událos...

Comments are closed.