27.1.2016 – Dnes si připomínáme výročí osvobození Osvětimi, Den památky obětí holocaustu

genocida židůVyšlo na IVČRN dnes 28.1. – Dnes si připomínáme výročí osvobození Osvětimi, Den památky obětí holocaustu. Nový antisemitismus ale nepřichází jen s neonacisty. Přichází s islámem a jeho evropskými podporovateli, zatímco Židé před atentáty, útoky na obchody a školky a pogromy za podpory “FreeGaza” sluníčkových aktivistů raději opouštějí Evropu.

Antisemitsko-antizápadní postoje jsou na Blízkém Východě naprostý standard a oporu mají – kde jinde než v islámu. Židé a “křižáci” jsou zlo, se kterým se zúčtuje v konečné apokalypse u města Dabiq. Ježíš se v ten den prý vrátí v čele muslimů a dovede je až ke “konečnému řešení” židovské otázky a porážce Antikrista. Tolik IS a náboženství míru…

Islám hlásá nesnášenlivost vůči skupinám obyvatelstva. Přijímat islám v Evropě znamená zde zrazovat a vystavovat ohrožení oběti islámské xenofobie – lidi jiných vyznání, ateisty, exmuslimy, homosexuály, týrané ženy a děvčata. Má snad pro neziskovky a politiky život Žida, křesťanky nebo ateisty menší cenu, než život muslima? Ptejte se a žádejte odpověď. Příště můžete být na řadě i vy.

Článek na novinkách:
http://www.novinky.cz/zahranicni/392671-zide-se-ve-francii-neciti-bezpecne-ve-velkem-emigruji.html

Komentáře

comments