30 dní ban? Ne cenzura už trvá roky

Dostal jsem 30 dní flastr na Facebooku, zrovna když začal platit zákaz kouření, zrovna když Trump totálně rozbil naděje EU, OSN a G7 na rušení státních hranic. Když rozbil naději na další stovky miliard pro lhaním podložené, klimatologické “poručíme větru dešti”. Dostal jsem ban potom, co se obul do Abbáse a palestinské podpory teroristům.
Čtu noviny a vidím novinářskou obludu v akci, jak svými pařáty maluje goebbelsovskou propagandu, svého času podobně jako dnes Trumpa zobrazovali Reagana. A nemůžu nic říct.
Vídím zahradníky, jak v záchvatech ostrovtipu, nejsilnějšími slovy kritizují Trumpa, aniž by o klimatu přečetli jedinou publikaci. A nemůžu jim k tomu nic říct.
V Evropě se odpalují a střílejí do nás muslimové, zatímco média vyzývají k dalšímu pokračování nečinnosti a ženou nás jak ovce na porážku.
Vidím totalitní jelimany, kteří plni svatého zápalu posílají živnostníky nebo kuřáky do lágrů, případně jen na finanční úřad, aby bylo na jejich vlhké, socialistické sny. V podnicích pak udávají kuřáky a provozní a ještě se tím chlubí. Podobní udavači udávají rodiny pro barneverny a sociálky a děti vám mohou sebrat ani nevíte jak. A nemůžu proti tomu nic říct.
Vidím kudrnaté Habešany, jak se vysmívají zavedeným zvyklostem a svobodě, zatímco jim nadšeně plácají naivní a/nebo totálně hloupé děti.
A nemůžu jim k tomu nic říct.
Vidím jak roste náboženský fanatismus muslimů i křesťanů a svět se odklání od osvícenství a rozumu. Vidím reklamy na homeopatika a tradiční čínskou “medicínu”.
Jedu dvě hodiny přes Prahu, protože magistrát zavřel Blanku a dvouproudé tepny zúžil o cyklopruhy a dopravní ostrůvky.
Poprvé vidím bezmoc, kterou vlastně cítíme všichni, kteří nemáme možnost oslovit desítky tisíc občanů a alespoň trochu narovnávat pokřivený obraz reality.
A s tím jak klesla moje možnost se vyjádřit, stoupá moje rozhořčení, zklamání. Nakonec každý ví, že bezmoc a nemožnost se vyjádřit alespoň prostřednictvím svých zástupců způsobuje frustraci. Frustrace plodí radikály. Frustrace rozděluje.
Vidím video, jak neúspěšná levicová komička mává uříznutou Trumpovou hlavou na videu podobném videím islámského státu. Očekávám odsouzení, ale to se dostaví často až po prvním souhlasném, následně smazaném prohlášení a ještě častěji se nedostaví vůbec a obyčejnými progresivisty je nahrazeno jen dalšími vulgaritami a záští.
Stěžujete si na agresivitu a přitom jste agresivní, zašťiťujete se láskou a sluncem a přitom nabubřele, s falešným pocitem nadřazenosti nenávidíte jakýkoli jiný názor a propagujete tmářství. Kdybych byl “sluníčkář”, tak bych nenáviděl. Já vás lituji a pro dobro světa chci, abyste prohlédli. Čeká nás revoluce školství, zemědělství, evropské a světové spolupráce a hlavně revoluce myšlení. Pro život svých dětí udělám vše, abychom vyhráli.
Je čas zas promluvit.
-art-

Komentáře

comments