A co nyní? Vystoupit z EU, vytvořit pakt s V4 a uzavřít hranice, nebo sdílet trpký konec evropské kultury v podobě islamizace demokratickou cestou?

Vyšlo na IVČRN dne 6.8.2015 (link)

Hranice v Evropě jsou otevřené – pro pohyb osob, zboží i kapitálu. Země V4 by stále ještě bylo možné před islámským terorismem uchránit. Islám je v ČR, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku rozšířený velmi málo. Oproti zemím jako je Francie, Švédsko, Velká Británie či Rakousko, kde již v některých městech evidujeme polovinu obyvatel cizího původu, jsou země V4 stále zeměmi původních národů, tedy neislamizované. To lze dohledat i porovnáním teroristických útoků. Na západě mají zkušenost, my nikoliv.

Nyní stojíme před historickým rozhodnutím – vystoupit z EU, vytvořit pakt s V4 a uzavřít hranice, nebo sdílet trpký konec evropské kultury v podobě islamizace demokratickou cestou.

islam_pic_holocaust

Demokratickou v tomto případě znamená “více lidí, více hlasů”, antidiskriminační zákony upřednostňující menšiny a volný pohyb kapitálu umožňující nekonečnou islámskou propagandu saúdskými petrodolary skrze takřka nekonečný výčet neziskových organizací, fondů a humanitárních organizací.

http://news.ivcrn.cz/274-poska-tajna-sluzba-monitoruje-200-osob-ktere-maji-vztah-s-islamskym-statem

pic_fight_islam_for_me

Diskuze:

Hranice v Evropě jsou otevřené – pro pohyb osob, zboží i kapitálu. Země V4 by stále ještě bylo možné před islámským…

Posted by Islám v České republice nechceme on 5. srpen 2015

Komentáře

comments