A další halal-výrobky od společností Tyson a Perdix byly zaregistrovány například v prodejnách Makro a nově i Globus. Během měsíce již třetí poznatek, jak někteří prodejci nabízejí maso z rituálně poražených zvířat halal metodou.

Vyšlo na IVČRN dne 10.4.2015 (link)

České mrazicí pulty v posledních týdnech jsou stále více zaplevelovány lacinými kuřecími játry z rituálně poražených kuřat původem z Brazílie. Výrobky od společností Tyson a Perdix byly zaregistrovány například v prodejnách Makro a nově i Globus. Může se však jednat i o další prodejny, kde nedodržují etický kodex RSPCA. Firma Makro na kritiku na svých FB stránkách reagují hysterickou snahou všechny negativní příspěvky mazat https://www.facebook.com/makro.cz . Reakce Globusu zatím není známa. Tesco se k záležitosti postavilo příkladně a další produkty z rituálně poražených zvířat by se již v jejich síti již objevovat neměly.

To, že uctívači měsíčního kamene pojídají vnitřnosti obsahující krev, je na základě výjimek. Výjimka zachycená v Ibn Omarově vyprávění o životě pedofilního proroka zní: „Byly vám povoleny dvě mršiny a dvě krve. Co se týče mršin, to jsou ryby a sarančata, co se krví týče, to jsou játra a slezina“. Tedy všem českým islamistům přejeme na víkend dobrou chuť s jatýrky, a ne že ve zverimexu vykoupíte všechna sarančata!

www.stophalal.cz

diskuze:

Komentáře

comments