A DOST! VYZÝVÁME VLÁDU ČR K ZASTAVENÍ ŠTVANICE NA OBČANY TÉTO ZEMĚ ZA JEJICH NÁZOR.

Vyšlo na IVČRN dne 6.7.2015 (link)

A DOST!

VYZÝVÁME VLÁDU ČR K ZASTAVENÍ ŠTVANICE NA OBČANY TÉTO ZEMĚ ZA JEJICH NÁZOR.

V ČR běží mediální štvanice pod záminkou “šibenic”, nálepkující bez rozdílu nás, angažované občany, jako zločince. Internetová akce ve smyslu “vládo zasáhni proti nenávisti a xenofobii” má 8000 podpisů včetně falešných Vojínů Čonkinů a vražedkyň Hepnarových. Našich skoro 200.000 podpisů zřejmě není vůle lidu, ale extremismus. Místo diskuse s občany se volá po omezování základních svobod a kontrole. Máme toho dost. Píšeme dopis vládě, přidat se můžete v e-petici (viz link níže). Nemusíme si nechat líbit všechno!

Totalita tady už byla!

 

Vážený pane premiére, vážený pane ministře vnitra, Vládo ČR. Obracíme se na vás v době, kdy se Českou republikou šíři vlna nenávisti k naší zemi a jejím občanům. Část veřejné debaty o imigraci ovládly ideologicky motivované skupiny nenávistných osob.
Napadají a urážejí většinovou společnost. Zastrašují ty občany, kteří nevyznávají postuláty fanatického multikulturalismu a kteří se staví za obranu demokracie proti šíření zločinných ideologií ve své zemi. Vytvářejí seznamy „islamofobů“ určených k likvidaci. Vytvářejí fotomontáže těchto osob oběšených na šibenici a neštítí se takto vyhrožovat i jejich rodinným příslušníkům, včetně dětí.
Došlo již k opakovaným případům fyzického napadení občanů ČR při výkonu petičního práva. Na shromáždění pořádané občanskou iniciativou Islám v ČR nechceme ze dne 30.6. útočili zatím jen vajíčky, ale ve světle již zmíněných fyzických útoků na organizátory petiční akce je pouze otázkou času, kdy do rukou vezmou místo vajíček kameny.
Je alarmující, že tyto nenávistné a své spoluobčany vědomě poškozující skupiny jsou navíc podporovány Vládou ČR. Velká část se rekrutuje z organizací hmotně zainteresovaných na přijímání imigrantů. Existence těchto organizací a platy jejich aktivistů jsou přímo odvislé od přijímání co největšího počtu imigrantů resp. programů integrace pro co nejvíce problematické skupiny imigrantů, na které budou požadovat stále větší dotace z peněz daňových poplatníků. Terčem jejich nenávisti je pak každý, kdo by tyto penězovody mohl ohrozit.
Odsuzujeme výzvy k násilí a „šibenice“ na demonstraci ze dne 1.7.2015 pořádané politickou stranou Národní demokracie. Zásadně však odmítáme, aby se na těchto excesech jedinců a zprofanovaných politiků přiživovaly nenávistné a oikofobní skupiny, zneužívaly je ke svým ideologickým i zištným cílům a požadovaly potlačování hlasu nejširší veřejnosti v otázkách imigrace.
Proto vyzýváme Vládu ČR:
Dohlédněte na důkladné prošetření výhrůžek angažovaným občanům – hanlivě označovaných jako „islamofobové“ – ze strany nenávistných a oikofobních skupin. Ať už jde o opakované útoky na organizátory petice proti povinným kvótám na přijímání imigrantů, napadání na shromážděních či vytváření seznamů „islamofobů“ k likvidaci a další výhrůžky.
Respektujte názor drtivé většiny občanů ČR projevený v řadě průzkumů veřejného mínění či vyjádřený podpisy 180 000 občanů v papírové petici proti kvótám a proti přijímání imigrantů z kulturně nekompatibilních skupin, zejména muslimských. Neobcházejte tento požadavek občanů ČR falešnou hrou na dobrovolnost a jasně sdělte občanům ČR v jakém množství a které skupiny imigrantů má v záměru Vláda ČR přijmout.
Nepodporujte z peněz daňových poplatníků organizace, které prosazují přijímání imigrantů z ideologických a zištných zájmů.

http://www.petice24.com/a_dost

1292834_10153463070952938_5918325110137953023_o
Diskuze:

A DOST! VYZÝVÁME VLÁDU ČR K ZASTAVENÍ ŠTVANICE NA OBČANY TÉTO ZEMĚ ZA JEJICH NÁZOR.V ČR běží mediální štvanice pod zá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. červenec 2015

Komentáře

comments