Adventní výzva

Vyšlo na IVČRN dne 6.12.2015 (link)

immigrants_pic_kofola

Adventní výzva: Přátelé, pomozme lidem ve svém okolí znovu najít a ukázat hodnoty a tradice, na kterých stojí tato společnost. Pro mnoho lidí jsou tak samozřejmé, že je už ani nevidí … a to je velká chyba. Protože kdo ztratil povědomí o vlastních kořenech, nezná cenu svého domova, svoji vlastní … a nakonec ztratí i sám sebe.

Pachatelé dobra se všude na světě vyznačují totálně zmatenými hodnotami: vánoční koncerty, koledy – to vše by prý mohlo být interpretováno jako nebezpečná provokace muslimů po atentátech v Paříži, je přesvědčen ředitel školy u italského Milána. Škola má 1000 žáků a podle Deutsche Welle je 20% z celkového počtu dětí „ne křesťanského vyznání“.

Snahu ředitele školy kritizoval dokonce Italský ministerský předseda Matteo Renzi: „Pokud si myslí, že podporuje integraci a spolužití tímto způsobem, tak mně se to jeví jako velmi velká chyba“. Proto zastavme zmatené dobrosery, než napáchají ještě více škody!

http://www.ceska-justice.cz/2015/12/multikulturalismus-v-italii-zpivani-vanocnich-koled-je-nebezpecna-provokace-zakazuje-se/

imigranty_neprijimame_pic

Diskuze:

Adventní výzva: Přátelé, pomozme lidem ve svém okolí znovu najít a ukázat hodnoty a tradice, na kterých stojí tato spole…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 6. prosinec 2015

Komentáře

comments