Agentura pro vykazování neúspěchů a čerpání Norských fondů

Vyšlo na IVČRN dne 22.5.2015 /link/

EKONOMICKÝ DENÍK není dostatečně HATE-FREE, jsou mu k smíchu pochybné aktivity za milióny. Zdá se, že kádrováci začínají mít problém. Agentura pro sociální začleňování podle nich “za dvacet milionů ročně objevuje objevené a vykazuje neúspěch za neúspěchem.”

V organizační struktuře Agentury jsou k nalezení pracovní pozice jako „koordinátor šíření dobré praxe,“ obsahem její činnosti je například vypisování výběrových řízení na „HateFree píseň“ nebo výroba komiksů. To vše do konce příštího roku za skoro ĆTYŘICET MILIÓNŮ – za to už se vyplatí stávkovat. Pro určitý počet zaměstnanců Agentury je práce v ní jedinou možností jak prosazovat politické ideje Strany zelených.”

Co soudruzi vybádali? Tvrdou a těžce zaplacenou prací 70 zaměstnanců Agentury zjistilo to, co už všichni dávno vědí: Zdrojem problémů ve vyloučených lokalitách je prý nízká vzdělanost, vysoká kriminalita, gamblerství, nenávistní extremisté a média.

A co s tím udělali? ve Zprávě se dočteme, že: „k zásadnímu zlepšení bezpečnostní situace v sociálně vyloučených lokalitách a jejich okolí obecně NEDOŠLO,“ nebo „situace v oblasti bydlení sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených obyvatel… nejen že výrazně NEZLEPŠILA, v některých oblastech lze dokonce hovořit o jejím ZHORŠENÍ.“ K čemu takovou agenturu daňoví poplatníci financují?

Ale ano, můžou za to přece EXTRÉMISTI, NÁCKOVÉ, XENOFOBOVÉ A RASISTI – TEDY VY VŠICHNI, co si myslíte, že je tenhle projekt jen černá díra na peníze a zašívárna pro ukřivděnce, kteří si potřebují rozdělováním, nálepkováním a kádrováním myšlení ostatních lidí vyřídit svoje osobní bolístky.

Třeba tato “extremistická” paní, která na Hatefree napsala: ” Já osobně za tuhle radikalizaci viním neziskovky jako jste vy. Můj manžel vyznává stejné hodnoty jako jakýkoliv Evropan a jediný prvek, který ho odlišuje od zbytku Čechů je to, že je snědý. Bohužel vaše práce právě těmto lidem podráží nohy, protože raději podporujete ty, co nemají zájem najít kompromis mezi svoji kulturou a kulturou ČR….málokdy je slyšet o tom, že by se nějaká neziskovka postavila třeba na stranu exmuslimů nebo jen chudáka holky, která chce být jako domoroci, šátek nosit nechce a rodina jí ještě slibuje, že si brzo vezme bratrance z Pákistánu. ”

http://ekonomicky-denik.cz/agentura-pro-vykazovani-neuspechu-a-cerpani-norskych-fondu/

logo_Agentura

 

Diskuze:

EKONOMICKÝ DENÍK není dostatečně HATE-FREE, jsou mu k smíchu pochybné aktivity za milióny. Zdá se, že kádrováci začínají…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. květen 2015

Komentáře

comments