AKCE: Oběti, před kterými zavíráme oči (tisková zpráva)

Jsou to přesně 2 roky. V pařížském Bataclanu došlo k masakru, při kterém bylo zavražděno 130 lidí. Přes 500 dalších bylo vážně zraněno. Místo tiché vzpomínky nám ale média přinášejí rozjásané reportáže z muslimských předměstí a naučné cykly o životě Mohameda. Jako by se nic tak hrozného nestalo a terorismus byl nikým nezaviněnou kalamitou, se kterou je třeba počítat. Přitom jde o problém, který se za nečinnosti elit a pokrytectví většiny mainstreamových médií stihl rozrůst do zcela obludných rozměrů.

Za poslední 3 roky povraždili v Evropě muslimští radikálové 461 nevinných lidí a přes 2 000 dalších zmrzačili. Ti lidé nebyli v nesprávný čas na nesprávném místě. Stali se obětí nesprávné ideologie. Ideologie, která jejich právo na život neuznává. Ideologie, která vnímá ženy jako podřadné, homosexuály usmrcuje a jinověrci opovrhuje. Ideologie, jejíž zavržení se trestá smrtí. Ideologie, která ničí životy i samotným muslimům. Ideologie, kterou provází násilí, útlak a zaostalost už 1 400 let. Ideologie, o které mainstreamová média trvale mlží. Nebo lžou. Nebo radši mlčí. Ideologie, kterou Evropa chrání, ale přitom se jí bojí. Islám.

Nestalo se to v Kábulu. Ani v Bejrútu. Byl to Londýn, Paříž, Brusel, Petrohrad. Už je to blízko. A není pravda, že se nás tyto problémy netýkají, jak se nám snaží média vsugerovat. Od loňska totiž přibyly i dvě české oběti. Muslimský džihádista Anis Amri, který připlul z Tuniska coby uprchlík, rozdrtil kamionem na berlínských vánočních trzích Naďu Čižmár (35) ze Soběslavi. Byla maminkou pětiletého Davídka. Islámský fanatik Abdel-Rahman Shaaban, student univerzity Al-Azhar, ubodal nožem hlavní účetní Fotbalové asociace České republiky Lenku Civínovou (36). K útoku došlo ve střeženém resortu v Hurghadě, kam z Nového Strašecí vyrazila na dovolenou.

Všichni tihle Evropané, a jejich počet jde jen za posledních 15 let do tisíců, mohli žít. Stačilo si včas uvědomit, jakému nebezpečí čelíme. A konat. Pokud se včas nevzpamatujeme, zemřeli zcela zbytečně. A budou následovat další. A my se ocitneme před stejnou otázkou znovu, jen o další šrámy a jména bohatší. Ustupovat zlu se nevyplácí.

Bezpečnostní Služba přiznala, že Česko poskytuje azyl prchajícím islámským fanatikům

Proč na betonové bloky?

Betonové zábrany příčinu problému nevyřeší. Neřeší vlastně ani následek, prorazí je každá větší dodávka. Natož kamion. Pro útočníka s nožem nebo výbušninou jsou zcela irelevantní. Proč zde tedy jsou? Nejde nakonec jen o smutné memento bezzubého alibismu, kdy má politická korektnost větší hodnotu, než bezpečnost a zdraví obyvatel?

Betonové bloky, které jsme využili k našemu vyjádření, jsou svého druhu symbolem nové Evropy. Evropy, poznamenané neschopností vlád a Evropské unie postavit se za práva vlastních občanů. Evropy, neschopné uhájit ani tak základní civilizační hodnoty, jako je bezpečný veřejný prostor nebo kulturní odkaz předků. Staly se tedy vhodným místem k připomenutí obětí, které za tuto neschopnost položily na oltář multikulturalismu cenu nejvyšší – vlastní život…

“Zábrany patří na hranice, ne na chodníky.”

Ing. Pavel Cimbal (mluvčí Da Vinci Prague Institute)

Autor: Islám v České republice nechceme

 

 

Komentáře

comments