Aktuálně: České Budějovice – projevy řečníků demonstrace IVČRN

IVČRN České Budějovice uspořádala dnes, 14.3.2015  v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II. Demonstraci IVČRN proti islámské nenávisti a politické korektnosti

demo_cb_pic_cb

cb_demo_pic2

Zde jsou projevy našich řečníků:

Pavlína Bitarová, exmuslimka, /IVČRN/:

bitarka_pic“Přátelé, jmenuji se Pavlína Bitarová. Narodila jsem se do rodiny syrského křesťana a v Sýrii jsem prožila prvních 10 let života.
Mí rodiče se poté rozvedli a maminka se se mnou vrátila do České republiky. Vychodila jsem školu, zažila pár vztahů a rozchodů, z jednoho z nich se mi narodila dcera. Abych obnovila kontakt se svou původní kulturou, začala jsem chodit na kurzy arabštiny do brněnské mešity. Na povrchu tam vše vypadalo moc hezky a spořádaně, jako v každé sektě. Muslimky ke mně byly velmi milé, nabízely mi čaje a cukroví, viděla jsem to, co mi strašně chybělo – úplné rodiny.
Muslimové islám rádi prezentují jako stabilní, neměnný bod ve vesmíru a já tehdy už prostě potřebovala někde zakotvit. Chvíli jsem si užívala to cílené bombardování láskou a pak udělala největší chybu svého života. Konvertovala jsem k islámu.
V mešitě vám řeknou, že konverzí jsou smazány všechny předchozí hříchy, takže jsem se zpočátku cítila euforicky a vnitřně očištěná.
Pak se ale všechno začalo pomalu měnit. Stupňoval se tlak komunity na zahalování, na to abych přerušila kontakty se svými dosavadními přáteli. „Pavli, tys byla v kině? Tys byla v čajovně? Ale tam je plno mužů…“ Začala jsem hlouběji studovat Korán a další islámské posvátné texty a snažila samu sebe ze všech sil přesvědčit, že konverze k islámu byla správným rozhodnutím. Postupně jsem se propracovala k velmi dobrému praktikování a stala se pravou rukou šéfa brněnské mešity, pana Alrawiho. Politicky korektní média mě tenkrát milovala. Zvali mě do ČT, do rádií, hrála jsem multikulturní divadlo…
Vdala jsem se za indického muslima. Byl to smluvený sňatek, české mešity fungují mimo jiné i jako sňatkové kanceláře a pro každého muslima je manželství polovinou víry. Moje manželství nebylo šťastné a trvalo jen krátce. Manžel mě bil a nechával se ode mě živit – všechny peníze co vydělal, posílal domů do Indie. Nebyl problém v tom, že mě mlátil, to je v islámu povolené. Nechoval se jako správný muslim, protože mě nedokázal materiálně zajistit. Díky tomu jsem poměrně rychle dosáhla islámského rozvodu.
Samotný rozvod mou vírou neotřásl. Otřáslo jí zásadně až to, co přišlo po něm. Všechny ty na oko spokojené muslimky se mi najednou začaly svěřovat, že je manžel bije také. Začaly se ptát, jak jsem se dokázala rozvést. Ještě rok jsem byla v brněnské mešitě aktivní a vozila zbité zašátkované kamarádky do nemocnice. Když se mi ve slabé chvilce i holka, kterou jsem měla roky za vzor, svěřila, že je na tom stejně jako ostatní, už jsem to nevydržela a od islámu odešla. A co víc, nenechala jsem si to co se v muslimské komunitě děje pro sebe. Okamžitě mi začaly chodit výhrůžky smrtí. Psali mi, že jsem je zradila, psali mi, že vědí, kam moje dcera chodí do školky… Hledala jsem jako svobodná matka pomoc v azylových domech. Marně. Jakmile jsem vypustila z pusy slovo „islám“, všude mi řekli, ať se nezlobím, ale že nechtějí mít problémy.
Pomohli mi ti, od kterých bych to opravdu nečekala – členové iniciativy IVČRN. Pomohli mi finančně, pomohli mi přestěhovat se sem do Budějovic, pomohli mi sehnat práci, poskytli mi hlavně zpočátku obrovskou psychickou podporu.
A teď, teď tu stojím před vámi. Před stovkami lidí, kteří milují svobodu. Přátelé, poznala jsem islám zevnitř a nepřála bych ho nikomu, ani tomu nejhoršímu nepříteli. Když před časem unikly na veřejnost e-maily pana Alrawiho, kde se věcně psalo, že by moje vražda udělala muslimské komunitě špatnou reklamu, jak na to reagovala politicky korektní média? Nijak. Najednou dělají, jako kdybych nebyla.
O tom, co jsem zažila, chodím vyprávět mladým lidem – s kolegy z IVČRN jsme zorganizovali sérii přednášek pro střední a vysoké školy pod názvem „Sloužila jsem zlu“. Budu ráda, když oslovíte jihočeské ředitele škol a tuto přednášku,či spíše besedu se studenty, jim nabídnete. Na stránkách exmuslimove.cz jsou kontakty a záznam z jedné takové akce. Děkuji, že jste dnes přišli!”

 

———————————

Ing. Jiří Barták /IVČRN/:

bartak1“Přátelé, můj pradědeček zažil devět režimů: Rakousko, První republiku, Druhou republiku, Protektorát, Osvobození, radikální komunisty, reformní komunisty, normalizaci, Listopad a zemřel těsně před vstupem naší země do EU. Ani islamofilní pseudohumanisti nebudou u korýtka navždy.
Milí pseudohumanisti, vy tu islám vážně chcete? Víte, kdo přes nastrčené figurky ovládá české mešity? Saúdská Arábie. Paktujete se s jednou z nejhnusnějších, nejnelidštějších totalit, co kdy hyzdila Zemi. Jestli se vám vážně líbí šaria, odstěhujte se třeba do Somálska, ale nás do toho laskavě netahejte!
Uvědomte si, že nejste čínští mandaríni, nejste nedotknutelní. V demokracii není dlouhodobě udržitelné ignorovat zájmy a názory 80 až 90% populace. Buď se přidáte k nám, k lidem, kteří milují svobodu a právo šaria zde naprosto odmítají, nebo o své prebendy a teplá místa nejen v poslaneckých kancelářích, ale hlavně v médiích, na univerzitách a v neziskovkách, jednoduše přijdete. To není výhrůžka, ale konstatování: My, produktivní občané, nemáme žádnou povinnost právě vám, elitářským pokrytcům, přispívat na bezpracný život. Myslíte si, že pokud díky vaší nezodpovědnosti v Evropě vypukne občanská válka, udržíte se ve funkcích a budete dál v klidu čerpat granty a dotace? Víte, co se stalo po druhé světové s francouzskými nebo belgickými kolaboranty? Ztratili volební právo, nesměli pracovat ve státních službách a ještě za 20 let si na ně děti ukazovaly prstem. Zemřeli v bídě a v hanbě. A fandové stalinistického režimu v Maďarsku v roce 1956 dopadli ještě mnohem hůře.
Tohle milí elitáři zkrátka nemůžete vyhrát: Kdyby čistě hypoteticky mohamedáni zvítězili – ať už v občanské válce, nebo plíživě, budou snad potřebovat vaše humanitní obory? Kolik sluníčkových lidiček študuje politicky korektní pavědy v Kosovu? Šli byste ke zdi, nebo do pracovního tábora hned po nás.
Kdo jen trošku sleduje zprávy, ten ví, že tohle není hudba příštích 50. let. Vzhledem k obrovskému migračnímu tlaku na hranicích EU, k existenci Islámského státu, k radikalizaci evropských muslimských komunit a k chronickým ekonomickým problémům, se tohle rozštípne za života velké většiny z nás. Islamofilní pseudohumanisti, váš mejdan hrazený z našich peněz už brzy skončí.
Přátelé, odpor vůči islamizaci za pět minut dvanáct, ale přece, roste napříč celou Evropou. Nejsme v tom sami. Němci pořádají obrovské protiislámské demonstrace. Francouzi zakázali zahalování žen. Britové a Norové deportují nenávistné kazatele. Dánové odmítli tolerovat barbarskou halal porážku zvířat. Rakušané torpédovali financování islámských nadací ze zahraničí. V Holandsku patrně vyhraje příští volby Geet Wilders. U protinožců v Austrálii se s ilegálními imigranty opravdu nepářou. Tím vším se můžeme inspirovat. Islamizace Evropy není nevyhnutelná. Jak bude Česká republika vypadat za 20 let, záleží jen na nás.
Přátelé, jediná věc stačí na triumf zla: Aby dobří lidé nedělali nic. Berte si od kolegů letáčky a DVDčka se základním návodem, jak se naprosto legálně, bezpečně a přitom efektivně zapojit. Každý, doslova každý jeden z vás, může pomoci. Příští generace vám poděkují. Ať žije Česká republika!”

———————————–

Doc. Mgr. Martin Konvička, PhD /IVČRN/

ivcrn_konvaDámy a pánové, přátelé

Je zima, a taky už hovořím na třetí demonstraci, proto ode mě nečekejte nic nového, dlouhého ani geniálního. Zkusím rychle představit sebe, iniciativu Islám v ČR nechceme, vývoj od poslední demonstrace v Brně, a dám slovo dalším řečníkům.

Jmenuji se Martin Konvička, kořeny mám na severní Moravě a taky v Řecku a učím na místní universitě různé zoologické předměty. Do Budějovic jsem přibyl kvůli biologii – možná ani někteří místní nevíte, že zdejší pracoviště AV ČR jsou v některých směrech světově proslulá – a prakticky celou minulou dekádu jsem byl typickým zažraným vědcem, podivínem a trochu asociálem. V jistých mezích jsem byl spokojený – práce, která mi byla současně koníčkem, mladí lidé, dost času povinně v přírodě, co víc si přát. Nemohl jsem si ale dlouho zvyknout, nepokládal jsem se za „Budějičáka“ a rozhodně by mě nenapadlo hřímat k pravým Budějičákům na náměstí – ono když někoho přesadíte na prahu 30. roku života, zvyká si těžko.

K politické angažovanosti, či co to je, mě přimělo až bezprostřední setkání s členkami a členy české islámské komunity. Víte, vždy mě kromě biologie zajímala i historie a odjakživa jsem věděl, že islámská ideologie není nic dobrého. Ale jako většina Čechů jsem islám pokládal za něco vzdáleného, co se nás netýká, a i když jsem viděl sílení islámu v západní Evropě, věřil jsem – jako většina polistopadové generace, dnešních čtyřícátníků – že západoevropští i naši politici vědí, co dělají a že nedopustí, aby nás islámská rozpínavost ohrozila

Byl to omyl. Čím šíleněji se islám ve světě projevuje, tím častěji slyšíme, že ta nebo ona zhovadilost „nemá nic společného s islámem“, „islám znamená mír“, „muslimové islám špatně pochopili“ a my ostatní musíme islám tolerovat – jinak ho zas někdo špatně pochopí a vystřílí redakci, kavárnu nebo školu, nebo aspoň bouchne někde v metru. V extrémním případě se setkáváme s tvrzením, že islám nemá žádný obsah, že islám – to jsou život a osudy 1,5 miliardy muslimů, z nichž mnozí jsou v pohodě, takže islám musí být též v pohodě. Že to je absurdní, dokazuje existence konvertitů, lidí kteří se k islámu přidali. Kdyby islám neměl „žádný obsah“, asi by se k němu nepřidávali.

Všimněte si, že omlouvači islámu nikdy neřeknou, co to ten OPRAVDOVÝ islám, ten hezký a sluníčkový, vlastně je. Prý je to složité, my prostí občané bychom to nemohli pochopit. Je to lež. Učení islámu je ve skutečnosti jednoduché. Tak jednoduché, že si teď připomenu svou profesi učitele, a v pár větách vám tu úžasnost prozradím.

Islám je především kult osobnosti jeho proroka – Mohameda. Ten se zamlada snažil přijít s náboženstvím, které by spojilo starší náboženské představy a sjednotilo nábožensky pestré poměry na arabském poloostrově. Nejdříve to zkusil po dobrém, vysmáli se mu. Pak se naučil zneužívat nejtemnější pohnutky člověka – najednou byl úspěšný a mocný. Když natáhl bačkory, jeho následovníci se dohádali tak, že islám málem zanikl – a tak přišli s nápadem dělat ÚPLNĚ VŠE jako Mohamed, včetně třeba chování při jídle nebo při pohlavním styku – no a najednou to zase šlo, najednou byl islám znovu na postupu.

Podle Mohameda stvořil lidi jako muslimy a dal jim jediný úkol – poslouchat na slovo alláhovu (tedy: mohamedovu) vůli. Jenže lidé na islám kašlali. I posílal jim další a další proroky – to je těch 28 ukradených „biblických“ jmen, včetně Abrahamama, Mojžíše a Ježíše – no a nakonec Mohammeda. Mohamed je pro lidstvo poslední šancí, další prorok už nepřijde. Jediná šance, jak se člověk může spasit, je plnit co nejsvědomitěji Mohammedovu vůli. Ta zní: maximálně se odlišit od špinavých nevěřících (pozdravem, oděvem, rituály, stravováním…), hlídat islám před rozvratem zevnitř (kázní v komunitě věřících, islámskou výchovou potomků, drakonickými tresty), hlavně však islám šířit, dokud se mu nepodřídí celé lidstvo. Islám má být šířen po dobrém nebo po zlém, klidně i terorismem či válkou. Při šíření islámu je vůči nevěřícím povoleno vše (například znásilňování či loupení nevěřících žen). Systém tedy skvěle vyhovuje agresívním psychopatům, lidem bez svědomí. Když dodáme, že na Koránu a sunně se nesmí nic měnit a že samotný Korán je napsán jako šifra (text nedává smysl bez “čtecího klíče”, kterým je Mohamedův životopis), dostaneme militantní systém, sektu, jejímž jediným smyslem je šířit sebe sama a podřídit si všechny ostatní.

Přátelé, řekl jsem, že islám vyhovuje agresivním psychopatům, a na tom si trvám. Zrovna včera mě upozornili na internetový profil jednoho českého muslima, tedy na Araba, černocha a podobně, ale Čecha jak poleno, kluka zhruba pětadvacetiletého. Přečtu jeden jeho projev a předem se všem omlouvám za to, že obsahuje několik hrubých slov:

“Buzeranti neprejte si abych vas chytnul dřív jak policie. Odrezu vam hlavu vy nevěřící prasata!!! Závidite co ze nemáte to co oni to je česká povaha. Cely tenhle stát bych hromadne nechal popravit hlavně vas tady v TP vy mrdky !!!! A jestli se mnou mate nějaký problém tak se stavte buzeranti a ja vam tu palici odrezu osobně sám”

Tolik, přátelé, příznivec islámu, který se nám snaží namluvit, že je mírumilovnou vírou a náboženstvím.

Postupně uvědomoval, že západní elity nevědí, co s islámskou přítomností v Evropě – nadrobily nám problém, kterého se teď bojí. Ovšem ještě víc se bojí vlastních občanů, kteří by se jich mohli ptát, proč někdy před lety dovolili nekontrolovatelnou islámskou imigraci, propagandu, stavbu mešit, působení imámů. A tak hrají o čas. Místo aby se postavily islámské propagandě, vymýšlejí si pohádky o netolerantních rasistech, zakazují kritiku islámu, odmítají chránit práva těch, kdo od islámu odešli. Doufají, že problém s islámem nějak zázračně pomine, nebo před ním utečou.

Přátelé, problém s islámem nepomine. Kdo viděl západoevropská města před 20 lety a dnes, tuší co čeká i česká města, pokud se nevzpamatujeme a islámu neřekneme rozhodné – ne. Islám má tendenci se šířit, může se opřít o obrovský potenciál imigrantů, o obrovské petrodolarové fondy z islámských zemí.

„Islám v České republice nechceme“ je občanská iniciativa, která žádá politické a společenské elity této země, aby konaly svou nejzásadnější povinnost – ochranu práv a svobod občanů, včetně práva kritizovat, co se nám zlíbí a včetně práva odmítnout ideologie, které nám naše svobody berou. Apelujeme na politické a společenské špičky demokratickými prostředky – peticemi, demonstracemi, zákonodárnými návrhy, demonstracemi, jako je tato.

Náš cíl je prostý – český stát by se měl k islámu postavit stejně, jako k jiným ideologiím ohrožujícím lidská práva a svobody. Zakázat jeho šíření a veřejnou propagaci, použít veškerou sílu státní moci vůči těm, kdo prosazují jeho radikální formy, zároveň poskytnout maximální podporu těm muslimům, kdo od islámu odejdou.

IvČRN věří, že elity této země se vzpamatují a uvědomí si odpovědnost, kterou před národem mají. Pokud si to ale neuvědomí, pokud bude pokračovat zbabělá politika ustupování islámu, že se najdou politici a strany, kteří si ochranu této země před islámem vezmou za své – a budou dostatečně úspěšné. Pokud se tak ale nestane, přátelé, tak vám zde slibuji, že s lidmi z IvČRN vstoupíme na politické kolbiště.

1) minimalizovat až znemožnit imigraci islámských věřících – pokud nějaké imigranty z Blízkého východu, tak tamní křesťany, ateisty či sekularisty¨ 2) nerozšiřovat pravomoci příznivcům islámu z řad politiků – a tím myslím ombudsmanku Šabatovou, jejíž boj za muslimské šátky ve školách je, myslím, dostatečně znám 3) přijmout zákonná opatření, nebo naopak zrušit zákonné výjimky, které by zbrzdily sílení islámu, podobně jako Američané za Studené války brzdili šíření komunistické ideologie – a teď mám na mysli novelu Zákona o církvích, kterou IvČRN pomáhalo vypracovat, zrušení výjimek na rituální „halal“ porážky, do budoucna pak zákony, které znemožní islámskou propagandu v českých školách nebo financování českých mešit ze zahraničí.

Přátelé, vyhrajeme, protože 80 procent národa – jeho inteligentnější, občansky angažovanější a produktivnější část – tady žádný islám nechce. Jenže to nevyhraje nějaký Konvička, nebo hrstka lidí tady okolo mě. Potřebujeme obrodu občanské angažovanosti, potřebujeme aby islámu bránil každý z vás, na místě, kde se nachází. Vzdělávejte se. Nepodléhejte propagandě. Přidejte se k aktivitám IvČRN, vstupujte do místních organizací či buněk, které postupně vznikají. A hlavně – nebojte se o problému islámu nahlas mluvit a tlačit na politiky, aby s ním něco dělali.

Nenechme se, tím že jsme v Budějovicích, kde islám prakticky není přítomný. Běžte se projít do Opletalovy ulice v Praze, do Teplic, do Brna … nebo do Lince, což je odsud pouhou hodinu a půl. Většina Česka je zatím islámem nezasažena a země bývalého východního bloku jsou islámem mnohem méně ohrožené, než západoevropské země. To ale není důvod spát na vavřínech, ale obrovská odpovědnost – odpovědnost že neprohospodaříme ty svobody, které jsme si před 25 lety vybojovali.

———————————–

Ing. Jaroslav Černý /Ateisté ČR; Svobodní, člen ReV/

jaroslav_cerny_cb_demo“V České republice je muslimů málo, prý něco kolem 20 tisíc a islám je málo rozšířený. Podle mě je to tak dobře a budu rád, pokud to tak zůstane. A ještě lépe bude, pokud tu islám nebude vůbec. Muslimům bych doporučil, aby třeba konvertovali k nějakému civilizovanějšímu náboženství, když už v nějakého toho boha věřit chtějí, nebo aby s tím svým hnusem vůbec nechodili na veřejnost a tiše se styděli doma o samotě, když už se musí hlásit k něčemu tak mimořádně odpornému.

To zabíjení není žádný náhodný zkrat několika višinutců, ale je to věc, která je v Koránu zcela jasně popsána na desítkách míst. Nemusíte být žádný lumen, abyste těm slovům porozuměli a naopak vyžaduje velkou fantazii, inteligenci a schopnost obelhávat sám sebe, abyste násilné verše z Koránu vyložili tak, že jsou to vlastně neškodné věci. Následuje několik Koránských veršů, kde jsem jen zaměnil slova, jako “nevěřící” a “modloslužebníci” za “muslimové” apod. Myslete si o tom co chcete, ale toto si čtou muslimové o nás pokaždé, když doma nebo v mešitě otevřou Korán.

2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění k islámu je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže památných míst, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna muslimů!

4:89 A přáli by si, abyste se stali muslimy, jako jsou oni, a abyste byli stejní. Neberte si mezi nimi přátele, dokud se nezřeknou Aláha! A jestliže se obrátí zády, pak je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A neberte si z nich ani přátele, ani pomocníky.

4:91 A najdete i jiné pokrytce, kteří chtějí získat důvěru vaši i důvěru svého lidu. Kdykoliv se pokusí vás svést k islámu, budou v tom odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou.

9:5 A až uplynou dny klidu, pak zabíjejte muslimy, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, přestanou vyznávat islám a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, buďme odpouštějící a slitovní.

A tak dále a tak stále dokola. Jako, ne. Fakt se těch pomatenců nebojím. Dnes žijeme ve svobodě, jakou zažilo jen málo našich předků. Velkou zásluhu na té naší svobodě má to, že náboženství ztratilo velkou část své moci. Ale svoboda není zadarmo a je třeba za ni bojovat. Někdy je prostě potřeba říct, že zlo je zlo, ať už se schovává pod rouškou náboženství nebo ušlechtilých slov. To, že žijeme ve svobodné zemi, kde se nebojíme říct svůj názor není jen požitek, ale je to do jisté míry i závazek našim dětem. Aby se i ony mohly těšit stejné svobodě, jako máme my. Abychom jim tuto zemi předali ve stejném nebo lepším stavu, než v jakém jsme ji obdrželi. A k tomu dnes patří i to, že jim předáme zemi, kde nebude mít islám větší vliv, než má dnes.”

———————————

Artur Fišer /IVČRN/

11038274_10153181570967938_4973304090823732220_oAhoj a dobrý, i když zamračený den,

Rád bych řekl několik vět z pohledu českého Žida.

Islámské nebezpečí se týká každého, nezávisle na etniku, politickém přesvědčení, nebo národnosti, Ať už stojíte tady na náměstí, nebo jako těch pár… Naivů na protidemonstraci u Věže. Židé a další menšiny jsou tradičním a prvním cílem islámu. Útoky na ně předznamenaly nástup nacismu a dnes jsou neklamným znakem nového nástupu šílené ideologie islámu. Útoky na nejzranitelnější, na ženy, na děti, menšiny jsou jménem islámu páchány po celé Evropě.

Co s tím?
Vidíme obrovské nebezpečí, ale jak se s nim vypořádáme?

Některé kroky jsou jasné – nevolme prodejné, nebo naivní politiky, nevolme slabochy a Chamberlainy. Volme lidi s konzistentními názory a zdravým rozumem.

Další kroky ale již tak jasné nejsou, možná si to neuvědomujeme, ale rozhodně nebudu přehánět, když řeknu, že jsme svědky dalšího holocaustu, holocaustu Evropy a evropské kultury.

Pokud nechceme být přímými účastníky tohoto holocaustu, jako část mé rodiny, musíme se poučit z historie.

Musíme se naučit bránit sebe, své rodiny a to, co je nám blízké.
Nejde jen o armádu a obranyschopnost státu, ale i o odpovědnost za své vlastní bezpečí. Státy totiž mohou při ochraně svých občanů selhat a bránit se musíme umět všichni.

Zde bych rád připomněl, židům často vyčítanou, skupinovou soudržnost a prý přehnanou hrdost.

Bez soudržnosti a vzájemné pomoci napříč všemi skupinami obyvatel Česka neuchráníme své děti – tak jako anglická společnost nedokázala ochránit tisíce znásilněných dívek.

Bez hrdosti na své kořeny a tradice tyto kořeny neubráníme, tak jako je neubránili ve Švédsku.

Otázkou je, jsme dostatečně hrdí na to, kdo jsme?

A záleží nám na budoucnosti toho malého kousku světa natolik, abychom se za něj postavili?

Mluvím teď o soudržnosti,

Co jsem měl možnost poznat, tak ji tady v Budějovicích mnozí znáte a pomáhat si dokážete.
Soudržnost souvisí se soužitím.

Jaký má smysl přijímat ty imigranty, kteří většinou naší společnosti opovrhují a budou ji chtít znetvořit na úchylné islámské zlo?

Jaký má smysl pomáhat těm, kteří nás nenávidí, a učit se s nimi žít, když ještě neumíme žít s vlastními menšinami a nedokážeme pomáhat ani vlastním potřebným?

Když mi sakra, něco vadí, nebudu si zvykat!

———————————-

Miroslav Kulhánek, občan /romský aktivista IVČRN/

11050319_10153181569937938_8557423566956698063_oNedávno jsem se na internetu dočetl v článku nějaké paní Ivanky Čonkové, že IVČRN se snaží štvát Romy proti muslimům. Chtěl bych tedy paní Čonkové vzkázat, že to IVČRN dělat vůbec nemusí, protože s tím si představitelé muslimských obcí v České republice vystačí sami svými výroky o podřadnosti žen, křesťanů, židů i ateistů, a to jak na internetu, tak i v televizních pořadech.

Stále někde slyším, že bych měl respektovat muslimy a jejich právo na víru. Nemám důvod jejich víru respektovat, a to z toho důvodu, že jejich víra nerespektuje moje právo na to žádnou víru nemít. Další koho mám povinnost respektovat je umírněný muslim… který to vůbec je? Jsou to údajně ti co žijí v České republice. Jedním z nich je pan Alrawi. Pan Alrawi, který v brněnské mešitě káže o nenávisti k židům, křesťanům a všem nevěřícím, je to ten pan Alrawi, který v té samé mešitě nabádá muslimy k tomu, aby bili své děti, když neumějí správně odříkat modlitbu.Dalším je pan Abbás, který o ženách tvrdí, že jsou druhořadými občany a že kamenování lidí podle práva Šaríja je v pořádku. Nebo je ten pravý umírněný muslim pan Větrovec, který v brněnské mešitě káže, že demokracie je jenom blud, proti kterému se muslimové musí postavit. Nebo je tím pravým umírněným muslimem pan Velička, jedna z tváří skupiny Sharia4Czechia, skupiny, která s obdobným názvem Sharia for Belgia byla belgickým soudem označena za extremistickou a soudně zakázána?

Jestli jsou tito lidé umírněnými muslimy, tak je asi čas říct islámu ne, ty tady nemáš co dělat!

Pokaždé když se bavím o islámu a jeho excesech s jedním ze svých kamarádů, říká na to jednu pravdivou věc: “Když je zvrácená ideologie, jsou zvrácení i lidé v ní věřící. Ať už je to komunismus, nacismus nebo islám”.

Tím bych se s vámi všemi rozloučil a popřál vám i sobě hodně úspěchů v boji se zvrácenými ideologiemi a krásný zbytek víkendu.

———————————–

Komentáře

comments