Ani ilegální migranti kvóty nechtějí! Přesto je třeba zůstat ve střehu, islámská invaze JE nebezpečím.

Vyšlo na IVČRN dne 27.4.2016 (link)

Prozatím dobrá zpráva pro občany ČR. Ani “dobrovolné” kvóty, které Vláda ČR v čele se Sobotkou v EU “vyjednala” (cca 5000 imigrantů pro ČR), zatím imigranty nelákají. Snad i ta naše islamoklastní a ateistická pověst pomohla a někteří radši z řeckého zařízení utekli. Přesto stále pozor – riziko schválení povinných kvót je na maximu za poslední rok pokusů o jejich zavedení. Jsou už dokonce částečně zakomponovány a připraveny k finálnímu potvrzení a zapadají přesně do plánu dohody s Tureckem. Nenechme se tímto zlehčováním situace ošálit.

Rekapitulace: https://www.ivcrn.cz/kvoty-na-imigranty-ve-skutecnosti-dese…/

pic_kvoty_eu


Ještě trochu více k dovozu první várky imigrantů. tj. muslimů, na základě kvót. Už ne tak pozitivně. A už vůbec bychom se neměli nechat zmást faktem, že je jich sedm a tři ještě zdrhli. Tím spíše, že právě argumentace průměrného sluníčkáře ke zprávě zní: „Xenofobové se bouří kvůli 7 (4) uprchlíkům, haha

Jedná se totiž o jeden z nejkřivějších a nejdrzejších „argumentů“ za poslední dobu. Vůbec nezáleží na tom, zda první várka je 7 kusů nebo 7000. Podstata je jen a právě, že se jedná o první várku. Další tisíce jsou již Sobotkovou vládou odkývány a v Bruselu se připravuje definitivní povinné přerozdělování. Tedy povinná každoroční 3% kvóta stanovená Bruselem pro ČR ze všech imigrantů hrnoucích se do Evropy. Což v důsledku dělá desetitisíce muslimů ročně do ČR. Následně ještě násobeno slučováním rodin na základě tzv. “Dublinského systému”. 
Říká se tomu salámová taktika a že takto budou kvóty zaváděny jsme na IVČRN upozorňovali již před rokem..
https://www.ivcrn.cz/salamova-metoda-eu-ohledne-kvot-na-pri…/

Shrnutí dosavadní salámové taktiky v zavádění kvót:
Květen 2015-Brusel prosazuje „dobrovolné kvóty“ pilotního balíčku 40 000 přerozdělovaných. Na ČR připadá cca 1100. Sobotkova vláda poslušně v Bruseli přijímá.
Září 2015- Brusel prosazuje, tentokrát již bez hrátek na dobrovolnost, povinné kvóty druhého balíčku přerozdělovaných (120 000). Na ČR připadá cca dalších 3000. Zároveň vychází najevo (kauza Bohoušleaks), že Chovanec se jel nechat do Brusele přehlasovat a Sobotkova vláda předem rozhodla, že na rozdíl od ostatních zemí V4 tento diktát povinných kvót přijme.
https://www.ivcrn.cz/ctyri-premieri-ale-jen-jeden-vybocuje-…/
Březen 2016: Evropská komise ohlašuje záměr dotáhnout salámovou taktiku do konce zavedením trvalých povinných každoroční kvót na přerozdělování všech imigrantů.
Duben 2016: Sobotkova vláda realizuje první várku do ČR.

Další vývoj opět není těžké předvídat. Sobotkova vláda bude následující měsíce do médií vykřikovat, že je tvrdě proti povinným kvótám. Po předpokládaném přehlasování Německem a spol. v létě či na podzim opět sklapne podpatky a tento Bruselský diktát akceptuje jako již v tom září 2015 z něhož je právě tato první várka.

ivcrn_pic_imigrace_kvoty

Komentáře

comments