Austrálie: problémy s muslimskými imigranty i přes tvrdá azylová pravidla

Australané udělali obrovskou chybu a pustili si do Austrálie islám. Tento záznam by měla vidět především Policie České republiky, ať ví, jak vypadá taková islámská demonstrace, kvóty už klepou na dveře. Video je z roku 2012. Austrálie se již poučila a zcela překazila invazi dalších jejich internací na ostrovech mimo kontinent a následně jejich přesunem do domovských zemí. Tam ochotně jdou, protože Austrálie jim při internaci vytvoří takové podmínky, že si najednou vzpomenou odkud přišli. Neziskovky kňučí, ale Austrálie azylovou politiku drží. Ale s těmi dříve příchozími si ještě užije, jak ukazuje video z roku 2012. 2.10. Všímejte si také sloganů. Podobné demonstrace proběhly i v západní Evropě, vždy za nezájmu českých médií. Fotky z některých naleznete v galerii FB IVČRN:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.185697617937.158090.120236192937&type=3

Minulý týden v Parramattě spustil střelbu teprve patnáctiletý islámský fanatik, narozený v Íránu. Stalo se v pátek, na den islámské nenávisti – těsně před útokem navštívil kázání extremistické skupiny Hizb-ut-Tahrir v místní mešitě.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Australie-v-soku-Patnactilety-Iranec-zastrelil-primo-na-ulici-zamestnance-policie-401939

Vyšlo na FB IVČRN dne 7.10.2015 (link)

Australané udělali obrovskou chybu a pustili si do Austrálie islám. Tento záznam by měla vidět především Policie České…

Posted by Islám v České republice nechceme on 7. říjen 2015

Komentáře

comments