Bagetárna Crocodille se mimořádně krutých halal porážek neštítí a dokonce chce mít výhledově až 20% tržeb halal

Crocodille_bagetybageterie_boulevard_francouzska_10[1]Bagetárna Crocodille se mimořádně krutých halal porážek neštítí a dokonce chce mít výhledově až 20% tržeb halal(!). My se ovšem odteď štítíme baget od Crocodille a Bageterie Boulevard.

Ať žije bezskrupulózní byznys, že, pane Cichoni.

Btw v Praze se rozjíždí vietnamská bageterie “Bánh mì”, které jsou ze 100% čerstvého vepřového masa.
Reakce ze STOPHALAL.cz:

Potvrzení: Produkty společnosti Crocodille obsahují maso ze zvířat mučených pomalou smrtí při halal porážkách.

Když jsme loni zveřejnili informaci o zapojení se společnosti Crocodille do nemorálního obchodu s masem zvířat halal umučených k smrti, reagovala společnost Crocodille popíráním a lhaním. Diskuzi na stránkách cenzurovala a své kroky se snažila zastírat. Společnost tehdy vydala stanovisko, kde naše informace popírala: “Společnost Crocodille v současné chvíli není držitelem certifikace, tudíž nijak neaplikuje halal standardy. Tato certifikace slouží pouze pro produkty exportované do zemí Středního východu, nikoliv určené pro český trh. V případě získané certifikace by šlo pouze o kompletaci, nikoliv výrobu halal výrobků. Držiteleli certifikace je řada dalších českých subjektů, které mají nastaveny obchodní vztahy s daným regionem.”

Jak se však nyní ukázalo, společnosti je nějaká morálka zcela ukradena, když jde o zisk, prodá žvanec i možným vrahům. Chlubit se obchodními vztahy s režimy zemí, ve kterých se potírají lidská práva a stále se uplatňují brutální středověké islámské zákony Šária, to může jen velmi otrlý podnikatel. Již brzy tak bude možné zakousnout se do bagetky Crocodille a sledovat při tom na náměstí nějakou z častých veřejných poprav. To, že s těmito režimy obchoduje i řada jiných firem, vinu Crocodille nesnižuje. Naopak. Veřejnost by se měla seznámit i s dalšími podobnými kolaborantskými společnostmi. Nejlépe formou veřejného pranýře. Tam by mohli manažeři obhájit, proč podporují týrání zvířat a platí vysoké poplatky, které slouží mimo jiné i k financování islamizace našich zemí.

Více:

http://ekonomika.idnes.cz/ceske-bagety-v-asii-0ai-/ekonomika.aspx?c=A160219_2226603_ekonomika_tumo

Komentáře

comments