Domů Tiskové zprávy Blog Artur Fišer: Nestrkej před islámem hlavu do písku, přijď na demonstraci...

Blog Artur Fišer: Nestrkej před islámem hlavu do písku, přijď na demonstraci 16.1.

Vyšlo na IVČRN dne 14.1.2015 /link/

Dne 16. ledna 1969 na protest proti potlačování svobod a pasivnímu přístupu veřejnosti, se v horní části Václavského náměstí v Praze, zapálil student Jan Palach. S rozsáhlými popáleninami byl převezen do nemocnice, kde po třech dnech zemřel. Ve stejný den roku 2015 od 16:00 hodin, budeme svobodu a demokracii bránit my! Přijďme v pátek před pražský hrad na demonstraci proti islamizaci Evropy.

Masakr v pařížské redakci Charlie Hebdo opět ukázal, kdo je hnacím motorem islámu. Není to těch 40 % umírněných muslimů v Evropě, ani to není většina stále ještě nenásilných náboženských fundamentalistů, kteří preferují šariu před našimi zákony a islám před demokracií. Tón udávají radikálové – a to násilní radikálové.

A co je hlavní, ukázala se naprostá neschopnost evropských politiků pojmenovat problém a také jejich zbabělost. Jak napsal Robert Spencer, 1,5 milionu lidí demonstrovalo… a demonstrovalo vlastně proti ničemu. Protivník nebyl pojmenován, místo toho dorazily bojovat s terorismem a podporovat svobodu slova desítky politiků z muslimského světa, kteří terorismus financují a nechávají zavírat novináře a svoje kritiky.

teroristé demonstrují proti terorismu

Je až surrealistické, pozorovat všechny ty politické zástupce teroristů, ochotně pózující vedle Hollandea na fotografiích, zatímco egyptský prezident Sísí proti teroristům doopravdy bojuje. Několik dní před útokem na Charlie Hebdo, se na konferenci na Al-Azhar tázal přítomných:

“Copak je možné, aby si miliarda a 600 milionů lidí myslela, že dokáže žít jedině tehdy, eliminuje-li zbývajících 6 miliard lidí? To je nemožné!“.

„Celý svět,“ – prohlásil jeden z nejvýznamnějších politických představitelů arabského světa – „očekává vaše příští kroky, protože jinak islámskou obec rozdrtíme, zničíme a zmaříme svýma vlastníma rukama.“

 

Přestaňme strkat hlavy do písku i v Čechách, přijďme na demonstraci proti islamizaci Evropy.

V pátek v 16:00 před Pražským hradem na demonstraci pořádané iniciativou Islám v České republice nechceme vystoupí čeští politici i osobnosti veřejného života. Mimo jiné představí návrh novely zákona o církvích. Přidejme se k více než 3 tisícům přihlášených demonstrujících.

Na závěr parafráze Thomase Jeffersona:

Zlo zvítězí, když ti, kteří mohou něco udělat, neudělají nic.

http://arturfiser.blog.idnes.cz/c/443812/Nestrkej-pred-islamem-hlavu-do-pisku-prijd-na-demonstraci-161.html

——————

Propagační leták k manifestaci 16.1.2015 v Praze na Hradčanském náměstí od 16 hod ZDE

Diskuze:

Komentáře

comments