Domů Zprávy a komentáře Bloger Martin Konvička – Sex, drogy a islám

Bloger Martin Konvička – Sex, drogy a islám

Sex, drogy a islám. Tak se jmenuje kniha obsahující názory docenta Jihočeské univerzity a blogera na iDnes.cz Martina Konvičky, která nedávno vyšla a která určitě nepotěší Konvičkovo fanoušky z řad islamofilů a muslimů.


Martin Konvička je sice občas přímočarý a hovoří lidově, ale jeho názory a postřehy provokují zejména fanatické obhájce islámu, kteří by nejraději jakoukoliv diskuzi o problému islámu cenzurovali, ne-li rovnou zakázali. Konvičkovy názory ale ukazují také na stále sílící tlak ze strany některých zájmových skupin a sluníčkářů na potlačení svobody slova v české společnosti a na univerzitách.

Například sám Konvička se stal cílem dvou kampaní, jednu vedl orientalista Ostřanský a druhou představitel iniciativy Čechy v ČR nechceme Karel Goldmann. Kampaně měly docenta poškodit a očernit na akademické půdě a vlastně lze říci – i donutit jeho nadřízené buďto Konvičku umlčet nebo vyhodit z práce. Jak podobné metodám komunistů a nacistů jsou metody bojovníků za lepší multikulturní a k islámu vstřícný svět!

Konvička v knize také poukazuje na to, že dnešní agenda strany Zelených již není o ekologii, ale o kolaborantství s postupující islamizací a umlčování svých ideových odpůrců. Ekologie tak slouží představitelům celostátního vedení Zelených pouze jako návnada pro ekologicky smýšlející voliče, kdy skutečným cílem je právě ona lepší Evropa plná islámských přistěhovalců a respektu k islámu za cenu likvidace Evropy jako svébytné civilizace. Ne nadarmo je známo o jednom z kandidátů Zelených Šadím Shanaahovi, že v muslimském světě nepopírá, že je muslim, ale v Česku naopak říká, že muslim není.

Konvičkova kniha je prvním pokusem dostat jeho názory z internetu i mezi populaci, která jeho blog na iDnes.cz nezná, ale také je potřeba pomoci panu docentovi obhájit jeho teze proti vlně polopravd, lží a nenávisti, kterou proti jeho osobě rozpoutaly právě kampaně Bronislava Ostřanského, Karla Goldmanna nebo Ingrid Romancové.

Rozhovor s Martinem Konvičkou

Sex, drogy a islám

ISBN: 978-80-904932-5-4,EAN: 9788090493254

Popis: 1× kniha, brožovaná, 90 stran, 14,5 × 20,3 cm, česky
Rozměry: 14,5 × 20,3 cm
Rok vydání: 2014 (1. vydání)
knihu můžete zakoupit zde: http://www.kosmas.cz/knihy/194147/sex-drogy-a-islam/

Komentáře

comments