“Bojím se nové totality” Olga Sommerová

Vyšlo na IVČRN dne 6.11.2015 (link)

Dobré zprávy. Všichni v téhle zemi mají jasno, už jen pár fanatických figurek stále brání svoje utopie i přes mrtvoly… Tohle prohlásila známá režisérka a spisovatelka Olga Sommerová:


Bezprávné postavení muslimských žen je něco zrůdného. A pokud se Evropa začne zalidňovat muži, kteří mají k ženám vztah jako u nás ve středověku, zbabělými chlapíky, kteří chtějí uplatňovat právo šaría, tak Bůh s námi. Pere se to ve mně, protože chci pomáhat lidem v nouzi, ale otázkou je, kolik z těch migrantů jsou utečenci před válkou. Myslím, že víc je těch, kteří chtějí nestydatě okupovat a zneužívat Evropu.

… Vůbec jsem nepochopila Angelu Merkelovou, když v létě s takovou lehkostí a naivitou otevřela dveře mladým zdatným frajerům, kteří by měli doma chránit své rodiny a svobodu své země, a ne zbaběle utíkat do bohaté Evropy. Islám není náboženství lásky, jakým je křesťanství – a protože si ničeho nepovažuju tolik jako svobody, klidná být nemůžu.” (Magazín Dnes – č. 44 – 2015)

sommerova_olga

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Olga-Sommerova-Vetsina-migrantu-chce-nestydate-okupovat-a-zneuzivat-Evropu-Merkelova-pozvala-zdatne-frajery-kteri-zbabele-utikaji-z-boje-406709

Diskuze:

Dobré zprávy. Všichni v téhle zemi mají jasno, už jen pár fanatických figurek stále brání svoje utopie i přes mrtvoly……

Posted by Islám v České republice nechceme on 5. listopad 2015

Komentáře

comments