BPI: vyslovení nedůvěry vládě

Blok proti islámu: Požadujeme vyslovení nedůvěry vládě.

Vzhledem k dohodám Bloku proti islámu se stranou Úsvit – Národní koalice se zítra v Třinci sejdu s předsedou Úsvitu a budu s ním jednat o tom, aby jeho poslanci okamžitě zahájili kroky, vedoucí k hlasování o nedůvěře současné protektorátní vládě.

Vláda, jejíž ministr vnitra Chovanec v pondělí v Bruselu odmítl takzvané uprchlické kvóty, jen aby je její předseda Sobotka – s podporou všech koaličních partnerů – v úterý přijal, je nejhorší vládou v dějinách novodobé české (respektive československé) státnosti. Když se v Mnichově 1938 a v Moskvě 1968 čeští politici zachovali podobně, měli proti sobě po zuby ozbrojené armády cizích mocností, sešikované na hranicích, respektive přímo v ulicích Prahy. Současnému českému státu nic srovnatelného nehrozí, přesto se vláda chová jako lokajové.

Strany vládní koalice v posledních parlamentních volbách nezískaly mandát k zaplevelení země potenciálně nebezpečnými migranty neznámého původu, zhoršování bezpečnostní situace v zemi, kolaboraci s expanzívním islámem, ani dalšímu oklešťování suverenity České republiky.

Martin Konvička, předseda Bloku proti islámu

Komentáře

comments