Bravo Slovensko! 149 asyrských křesťanů, doopravdy ohrožovaných islámským státem, je už na Slovensku

Vyšlo na IVČRN dne 11.12.2015 (link)

Na rozdíl od české vlády v čele s B. Sobotkou, která “diskriminační” přijímání podle náboženství odmítá, Slovensko nejen že žaluje EU kvůli kvótám, ale zároveň také vyhlásilo, že stejně jako Polsko, bude přijímat jen KŘESŤANSKÉ uprchlíky, kteří jsou nejvíce ohroženi a nemají žádnou životní perspektivu v okolních muslimských zemích.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/388953-rodiny-asyrskych-krestanu-jsou-uz-na-slovensku-ptaly-se-jestli-mohou-nosit-kriz.html

Zatím u nás křesťanská nadace G21 už mnoho měsíců marně jedná s českou vládou, aby legálně přijala 153 lidí, křesťanských rodin s dětmi, pro které na vlastní náklady dokázali sehnat ubytování a peníze na začátek pobytu. Vláda už poněkolikáté odložila projednání. Zdá se, že je pro ni důležitější cenzura internetu a podpora přijímačů islámských teroristů – a na islámem likvidované křesťany zvysoka kašle. Slovenská vláda zatím totéž zvládla vyřešit za necelé tři měsíce.

Jak víte, k cílené pomoci nemuslimským menšinám vyzývala IVČRN už víc jak před rokem, kdy imigrační krize nikoho z politiků nezajímala. Tenkrát se nám z vlády ani z oslovených neziskovek nikdo nenamáhal odpovědět, snazší bylo nám nadávat do rasistů a xenofobů. Teď už problém zametat pod koberec dál nejde.

https://www.ivcrn.cz/…/uplo…/2014/08/Otevreny-dopis-IVCRN.pdf

I proto vývoj událostí v tomto projektu dlouhodobě sledujeme a budeme i nadále o ne/činnosti vlády informovat veřejnost.

Více info:
http://www.gen21.cz/aktualni-informace/
https://www.ivcrn.cz/reportaz-z-iraku-kde-skoncili-krestans…/

ivcrn_pic_krestanstvi

Diskuze:

Na rozdíl od české vlády v čele s B. Sobotkou, která “diskriminační” přijímání podle náboženství odmítá, Slovensko nejen…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 11. prosinec 2015

Komentáře

comments