BREAKING: Z Česka šly loni peníze přímo Islámskému státu

Buď to byl provokatér, nebo islámský fundamentalista. Těch druhých tu máme čím dál více – viz. šariátský soud českých muslimů při pražské mešitě, který jim pomáhal zakládat britský salafista Haitham al-Haddad.

Financování terorismu je jen symptom, vrchol ledovce. Pohoubím je pravověrný, 1400 let nereformovaný originální islám od Mohameda a nechutných prvních muslimů jako byl Abú Bakr nebo Umar.

Dokud nebude stát aktivně potírat islámský fundamentalismus včetně jeho halal-infrastruktury, bude takovýchto případů přibývat. Nestačí věnovat energii pouze radikálům.

Je třeba jít do hloubky až ke kazatelům původního, nezkresleného islámu, je třeba vyhnat celý ten mafia-like halal byznys, který jen připravuje niku pro bigotního muslima.

Islámští fundamentalisté dobře vědí, že ač jim veřejnost otevřeně nepřeje, tak ČR má vcelku liberální legislativu nepočítající se sektami typu islám + disponují rozsáhlou sítí sympatizujících levicových neziskovek, aktivistů a politiků od Dienstbiera, přes Houdka, Lenhartovou, Kalibovou…

zdroj: Novinky

Komentáře

comments