Británie je ztracena

Británie je ztracena, v lepším případě ji čeká občanská válka, kterou pravděpodobně nevyhrají nemuslimové.

Tento screen z diskuse by sám o sobě neměl hodnotu, kdyby ho nepotvrzovaly desítky lidi, kteří v UK žili, nebo žijí.

Ale možná to alespoň dojde k občanské válce, není příliš pravděpodobné, že by ji v Británii vyhráli, ale stále existuje dost odhodlaných lidí a hlavně na venkově nejsou postiženi multikulturní a hatefree mozkovou obrnou. Co je ovšem děsivé je, že situace je už tak v totalitě, že se o těchto tématech Britové, ale i Němci, Švédové a částečně Francouzi a Italové bojí mluvit. Proto si přečtěte alespoň názor českého taxikáře, který byl na sociálních sítích mohutně potvrzován.
„Na jihozápadě Anglie je nálada úplně jiná. Jako taxikář diskutuji se zákazníky naprosto otevřeně jim říkám, co si myslím. Našlo se jen několik málo lidí, co mi oponovali, a jak se později ukázalo, žijí a pracují v Londýně, a k nám jezdí jen na víkendy, do svých luxusních domů na pobřeží, nebo to bylo několik nadějných studentů univerzity… Ostatní populace, takoví zdejší “burani, jelita, jitrnice a lidi, co by nejspíš volili Zemana”, se mnou souhlasili a mnozí měli poměrně radikální názory… “progresivních” moc nevozím. Spíš takový, co jsou buď z dělnických rodin nebo socky. Tedy ti mladí. Tady je všechno jinak…“

A nakonec vynikající Nigel Farage na videu:

Budoucnost je jistá, nebudeme v Evropě v klidu a ani v ČR, v tom našem Hobitíně, pokud se nepostavíme omezování svobody, pokud se nepostavíme hlouposti a zvůli multikulturalistů, vítačů, eurosvazáků a naivních sluníček.

-art-

Komentáře

comments