“Británie – země kde zadarmo dostanete dům a auto a nemusíte pracovat, protože vás živí stát…”

Vyšlo na IVČRN dne 31.7.2015 /link/

Británie – země kde zadarmo dostanete dům a auto a nemusíte pracovat, protože vás živí stát. S takovou představou přicházejí někteří ekonomičtí migranti z Afriky. Itálie a Francie jejich představy zklamaly, jsou rozzlobení a jdou dál. Francie dlouhodobě zanedbávala řešení problému a máme tu skutečnou krizi.

immigrants_calais

Francouzské ministerstvo vnitra už dva měsíce registruje každou noc STOVKY AŽ TISÍCE pokusů o překonání hranice v Calais. Tento týden se navíc uskutečnily už tři masové nájezdy migrantů na terminál. Největší byl v noci na středu, jehož se podle posledních informací zúčastnilo 2300 lidí. „Je jasné, že některým se podaří dostat do Anglie. Ostatní běženci o tom vědí.”

Immigranti se dovolávají práva na domov, na bydlení. Jenže žádný takový nárok neexistuje. Domov který měli, opustili, nebo museli opustit. Není ale možné, není ani myslitelné, jednoduše přijít jinam a žádat po majiteli, aby vám dal bydlení a postaral se o vás, protože přeci máte nárok na důstojné žití. Ne, nemáte. Nemáte. Kdo by to měl zařídit a jak – stát? Bůh? Každý z nás? Nikdo vám není povinen poskytnout střechu nad hlavou, práci a teplou sprchu. Nárok na “slušné žití” je komunistická utopie. Bylo by to hezké, ale to slušné žití si musí každý zařídit sám. A šanci rozhodně nedostane každý.

Migrants

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/376318-britanii-vytaci-francouzska-laxnost-pro-vas-tu-nebude-bezpecno-varoval-uprchliky-cameron.html

Diskuze:

Británie – země kde zadarmo dostanete dům a auto a nemusíte pracovat, protože vás živí stát. S takovou představou přichá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 31. červenec 2015

Komentáře

comments