Britové chtějí po dalším útoku kyselinou omezit prodej žíravin. Asi budou jezdit bez autobaterií.

Británie – země, které se zvládla zamuslit studenty z islámských zemí a kolonií zcela bez jakékoliv participace Bruselu.

Země, kde když blázen vystřílí mateřskou školku tak zakáží (konzervativci i labour) držení krátkých palných zbraní všem.

Británie, kde tupí mohamedáni trýzní zvířata halal porážkami, ale osmnáctileté holky co pověsí slaninu na kliku mešity jdou natvrdo do vězení.

Tak tu samou zemi, speciálně v zamusleném Londýně, prý znervózňují útoky kyselinou. Major Londýna je současně drzý muslimský lotr Sadiq Khan, proslulý kontakty se salafisty.

Reakcí má být legislativní omezení prodeje kyselin, což je samo o sobě mimořádně zábavné. Kyselinu k útoku, lze totiž použít z jakékoliv klasické auto či motobaterie.

Stačí odšroubovat zátky a v nabitém stavu máte cca 35%ní kyselinu sírovou. Z moderních autobaterií “uzavřeného” typu ji dostanete obtížněji. Nicméně většinou není uzavřena v gelu, ale ve skleněné matrici (typ AGM). Vyloženě gelových baterií je přes přesvědčení provozovatelů vozidel na trhu jen málo.

Komentáře

comments