AKTUALIZACE: Brno se bouří proti nové islámské modlitebně

vetrovec_brno_mesita_zbrane_pic

Vyšlo na IVČRN dne 2.2. 2016 UPDATE: 4.2.2016

Občané městské části Brno – Královo pole se chystají zeptat svých zastupitelů kdo povolil tak kontroverzní stavbu a jaký vliv na bezpečnost a cenu nemovitostí v okolí tato modlitebna bude mít.
Zastupitelstvo, které se bude konat dne 3.2.2016 ve velké zasedací místnosti, tak bude mít jistě velkou účast.

Nová modlitebna vznikla v utajení v neoznačené budově na podzim loňského roku. Muslimští představitelé existenci přiznávají a Policie po loňských útocích ve Francii zde zvýšila dohled.

Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že v lokalitách, kde se nacházejí islámské stavby, dochází ke snižování cen nemovitostí a zhoršuje se bezpečnostní situace. Tato nová modlitebna se nachází přímo v centru Králova Pole, na ulici Metodějova 2982/8 a sousedí s oblíbeným kulturním centrem Semilasso.

Vážíme si zájmu občanů, kterým neunikla další snaha o šíření extremistické islámské ideologie.

https://www.google.cz/…/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x4712940859ade…

Připojit se k aktivitám v Brně můžete prostřednictvím: https://www.facebook.com/ivcrnbrno/

UPDATE:

Dne 3. února 2016 se uskutečnilo setkání občanů městské části Brno – Královo Pole se zastupiteli. Hlavním tématem se stalo projednání existence nové utajované modlitebny v Brně na ulici Metodějova 2982/8 v Brně. Naše Brněnská organizace působící v oblasti zpracovala detailní zprávu o setkání.
Další možnost vyjádřit svůj nesouhlas bude dne 10.2. od 16:30, kdy se uskuteční zasedání zastupitelstva MČ Královo Pole.
Kolik takových to “Kulturně společenských center” v této zemi muslimové tajně provozují?
Stejná společnost – AGROAD, s.r.o., která vlastní objekt na Metodějově ulici provozuje ve své firmě v Kuřimi další modlitebnu.
Královopolští patrioti nás upozornili na existenci vyjádření vlastníka objektu na dotaz rozhlasu: http://www.kralovopolstipatrioti.cz/jak-je-to-s-muslimskou-…
Zajímají vás informace z Brna a okolí? Sledujte zprávy nahttps://www.facebook.com/ivcrnbrno/

 

Komentáře

comments