Brno se stalo místem setkání skupin přátel zdvižených pravaček

Jako každý rok, znovu se Brno stalo místem setkání skupin přátel zdvižených pravaček. Na jedné straně náckové z DSSS a na druhé fašisté z řad Antify, cyklofans, voliči Žít Brno a podobní komedianti a fetky.
Sluníčkoví fašisté se symbolicky seřadili u falického obelisku na Náměstí svobody, zatím co druhá partička si našla místo vedle uprchlického tábora. Ten zde vybudovala cestovní kancelář Lékařů bez hranic, kteří s loděmi Dignity I, Bourbon Argos, Aquarius a dalšími momentálně podnikají v jednosměrné lodní přepravě mezi Libyjským pobřežím a Itálií.
Počáteční společný průvod z Náměstí svobody k pomníku žirafy na Moravském náměstí následně narušily bojůvky zastánců tolerance, kteří ve jménu lásky a tolerance chtěli rozbít hubu všem smělcům, co se opovážili s nimi nesouhlasit. Cyklisté bez přileb a odrazek, zato s hlasitými zvonky a píšťalkami, kroužili zuřivě všude kolem. Ke smůle všech co se rádi koukají na nějaké to vychrtlé veganské tělo, nikdo z pumpičkářů se tentokrát neobnažil. Ať už ty občasné svlíkačky znamenají cokoliv. Skupinka politicky zaměřených skautů s nasazenou hlavou mrtvého papírového zvířete s heslem o znalosti historie dokazují, že historii moc neznají. Bratr Svojsík i Velen Fanderlík by asi se způsobem jejich politické exhibice nesouhlasili. Jenže těmto dávno mrtvým vzorům nešéfoval nikdo s kamarády v Sudetendeutsche Landsmannschaft.
V davu tolerantních se občas mihnul nějaký ten fousáč v ženských šatech, na straně druhé zase jednou za čas zaznělo “Čechy Čechům” spolu se zdviženou pravačkou. Sluníčková hesla o tom, že “slušný člověk nehajluje” krásně připomněla, jak nedávno neomarxistický soudruh zastupitel Robin Kvapil za Žít Brno kreslil krásné hákové kříže po zdech. Koneckonců, oba tábory mají s tou pravačkou často problémy. Akorát jedna strana tomu říká umění. Jak dnes zaznělo na shromáždění komunistických milovníků dob dávno uplynulých: “Náckové i antifa jsou zcela stejní, jedni pochodují a volají po Hitlerovi a druzí chtějí znovu postavit Brněnské sídlo Hitler Jugend a pochodují do Pohořelic. Měli by si všechno vyříkat v hospodě, určitě by si dobře rozuměli.” (…. a jediní, kdo jsou reálně proti fašismu jsou dnes komunisté). No tak jo, když to říkají.
Po hodině konečně policie naznala, že by bylo vhodné všechny shromážděné trochu roztřídit na nácky před a nácky za policejním zátarasem. Pár osob z řad tolerantních nácků následně skončilo za útok na policisty spoutáno a odvedeno do jednoho z mnoha “Antonů”. Nakonec cca 11 milých lidí má co vysvětlovat.
No a tak si tu v Brně žijem. A za rok zas.

Fotka uživatele Martin Ambros.

Fotka uživatele Martin Ambros.

Fotka uživatele Martin Ambros.

-MaA-

Komentáře

comments