Černá vlajka IS, symbol terorismu, vlaje už i v Německu! Chceme okamžitě zavřít hranice!

Vyšlo na IVČRN dne 14.9.2015 (link)

Černá vlajka je už v Německu!
To tu nechceme, okamžitě zavřít hranice!

Černá vlajka IS v Německu vlála už před několika lety v rukou německých náboženských fanatiků, tady se Security magazín seknul. Tito němečtí salafisté ale mají v plánu verbovat “nové duše” mezi imigranty. Islamisté z IS už jsou v Evropě také. Dohromady pěkně výbušná směs… Nekontrolovaná imigrace z islámských zemí představuje obrovské bezpečnostní riziko. Kontroly na hranicích MAJÍ SMYSL. Vládo, zavři hranice!

Velitelka kurdských ženských jednotek při své návštěvě v Praze minulý týden potvrdila: „podařilo se nám získat částečně dokumentaci islamistů na dobytém území. Nalezli jsme v ní mimo jiné připravené nové pasy a jiné identifikační doklady průkazy. Všechny vystavované pro lidi, u kterých se předpokládá, že budou nasazeni v Evropě – proto také náležely nejvíce k evropským zemím“.

Německé bezpečnostní složky varují před nebezpečím rekrutování syrských uprchlíků do řad islámských extrémistů. Varování se objevilo v reakci na řadu doporučení vydaných jedním z nejznámějších německých islámských kazatelů jeho následovníkům.

Bývalý boxer a konvertita k islámu Pierre Vogel (Abu Hamza), považovaný za “nejvlivnějšího německého salafistického kazatele”, vyzývá své následovníky, aby hledali rekruty v uprchlických táborech. Nabádá je, aby nosili uprchlíkům dary a dobrovolně pomáhali personálu v táborech.

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/vlajka-isis-nad-uprchliky-bojujicimi-s-nemeckou-policii-1404047412.html

germany_isis_flag
Diskuze:

Černá vlajka IS v Německu vlála už před několika lety v rukou německých náboženských fanatiků, tady se Security magazín…

Posted by Islám v České republice nechceme on 14. září 2015

Komentáře

comments