Češi podpořili Slovenku zatčenou za pálení koránu – pálením koránu

Od pondělka nejen češi a slováci, ale i moravané, slezané (a dokonce valaši) pálí korány v akci na podporu zatčené slovenky Adriany Melekové, která pomočila a zapálila korán (ano malé “k”, protože proč psát název knihy, jejíž autorem je převážně Mohammed s velkým K? A proč psát islám s velkým “i”?)

Zdroj FB – místa kde se pálilo

Na fotografii z FB je zpracovaný seznam míst, kde pálení probíhalo. Některými akcemi – hlavně tou pražskou – se už zabývá policie, protože někdo podal oznamení na uskutečnění bez povolení. Věříme, že pálení jakékoliv knihy je vyjádřením svobody názoru, fakticky je to dokonce tak, že pálení nearabského koránu bezvěrci žádné “pravé” muslimy ani neurazí, protože uznávají pouze arabský korán v arabštině. A spálení arabského koránu je dokonce v islámu doporučeno (v případě, že už je nedůstojného stavu). Paradoxně je tak nevíce urážející fotografie korán se špekáčky a pivem, kterou si autor udělal ještě před spálením.

 

Kauza už se stala i terčem karikování
Kauza už se stala i terčem karikování zdroj FB Nesvlíkej se z kůže

Facebook začal fotografie hořících koránu mazat, stejně tak videa, proto jsme provedli zálohu všech veřejných videí a umisťujeme je proto sem. Respekt všem zúčastněným. Despekt ke všem totalitním kultům smrti a zejména toho Mohammedova.

 

 

K akci se přidala také odvážná exmuslimka – její FB : https://www.facebook.com/ExmuslimkaMartaAlbahri/

….

….


Další videa z hromadných pálení, která byla čistě individuálními a spontánními akcemi, bylo jich tolik, že nemá smysl je dávat všechny, takže jen ukázka:

 

Komentáře

comments