Česká muslimská komunita si pozvala na své kázání imáma, který je v hledáčku tajných služeb

Vyšlo na IVČRN dne 27.1.2015 (link)

Tak se nám opět představuje “umírněná” muslimská komunita v ČR. Po kázání nenávisti vůči nevěřícím předsedou Alrawim a vyvrácení rovnosti žen a mužů a západních hodnot panem Abbásem – přijede do pražské mešity 7.2.2015 na pozvání Svazu muslimských studentů a mládeže přednášet těžší váha z Německa.

alrawi_abbas_koran

Vlivný německý islamista Taha Suliman Amer bude arabsky kázat o pravidlech správného chápání zvyků Mohammeda. Tedy toho jejich zvráceného proroka, co si bral 6ti leté holčičky a nechával zabíjet kritky, odpadlíky a sekat hlavy těm, kteří ho odmítli. Při dělení kořisti si bral největší část a nikdy nedržel slovo.

mešita_brno

V Německu jsou jeho aktivity pod dohledem tajných služeb a informace o něm a islamistickém hnízdě ve Frankfurtské čtvrti Griesheim, kde působí, odhalují možné napojení na islamisty a teroristy jako Muslimské bratrstvo, obhájce sebevražedných atentátů a financování palestinské teroristické organizace Hamás. Nechybí ani domněnky na financování činností ze Saudské Arábie. Více informací v článku.

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61864/exkluzivne-v-praze-bude-prednaset-vlivny-imam-ktery-se-pohybuje-v-blizkosti-islamistu-a-teroristu.html

Diskuze:

Komentáře

comments