Česká sluníčková galerka na rasistické akci Stop Čechům

Mimořádný snímek, nutno se podělit. Zleva:

  • pravděpodobný muslim a krtek Muslimského Bratrstva Šádí Shannáh, co u nenávistného kazatele Alrawiho škemrá peníze a pořádá konference o lidských právech s kuvajtskou(!) ambasádou
  • Tamara Moyzes, pološílená Slovensko-židovská imigrantka v ČR, co v Izraeli škodí Židům a u nás Čechům. Ultralevicová propalestinská aktivistka, profesionální pouliční demonstrantka a údajně i umělkyně, spolupořadatelka “pochodu proti Čechům”
  • vycházející pohledná hvězda sluníčkové mafie Tereza Cajthamlová (ta s transparentem), studentka FSS MUNI v Brně, šéfredaktorka studentského časopisu Halas:

ve stejném průvodu pochoduje též muslimský radikál, salafista Jakub Isa Netušil:

+ antisionista a podporovatel teroristických organizací Jan Májíček (přitrouble se usmívající v modrém tričku) – bývalý mluvčí neziskovky Ne základnám, aktuální mluvčí Socialistické Solidarity, který gratuloval například teroristické organizaci Hizballáh k porážce Izraele.

Jan Májíček - v modrém triku

Samozřejmě nechybí ani ďábel osobně, Karel Roztočil/Goldmann (v kápi) se svoji podržtaškou Honzíkem Sušerem (vlevo). Mají se tak rádi, že spolu dokonce přeložili Maovy eseje a sdílejí taktéž fundopánbíčkářské o.s. Talmidim:

Dále ještě neomarxisticko-islámofilní nedochůdče Damián Holeček (s cedulí):

Komentáře

comments