Česko podporuje Svobodný Kurdistán

Vyšlo na IVČRN dne 25.3.2015 (link)

Svobodny_Kurdistan_pic

Když se islám ve vlně džihádů převalil přes Blízký východ a severní Afriku, zapomněl důkladně zničit jedno ohnisko odporu, které nyní láme Islámskému státu vaz. V nepřístupných horských oblastech jihovýchodní Anatolie přežili Kurdové. Ti přijali islám jen tak na oko, uchovali si víru v zoroastriánství. Skuteční muslimové dobře ví, že Kurdové žádní muslimové nejsou a vždy jim to dávali najevo. Kurdové si nárokují jihovýchodní část Turecka, jihozápadní část Iránu, severozápadní část Iráku a severovýchodní část Sýrie, na tomto území jich žije až 30 milionů.

Po rozpadu Iráku a Sýrie získali v těchto státech defakto samostatnost a mají armádu o síle 200 000 mužů. Irácko-syrský Kurdistán má 600 km dlouhou hranici s Islámským státem, který na Kurdy od roku útočí 2014. Kurdové dlouho ustupovali, od října 2014 do ledna 2015 však zastavili postup Islámského státu v epické bitvě u Kobani – blízkovýchodním Stalingradu. V roce 2015 ženou Kurdové bojovníky Islámského státu jak psy. Islámský stát ztrácí území.

S férovostí islámu vlastní napadl 20. 3. 2015 islámský sebevražedný atentátník oslavu zoroastriánského Nového roku – Newroz. Zavražděno 49 Kurdů, zraněno skoro 200. Kurdové nyní bojují opravdu nelítostně a zmrdíčci, kteří se z celého světa sjeli bojovat za pravý islám do Islámského státu, dostávají co jim patří.

Vzpomeňme tedy na Kurdy, kteří bojují proti islámu i za nás. Je ostudou celého světa, že proti barbarství státu vzniklém na čistém islámu, musí bojovat Kurdové, prakticky bez podpory vojenských arzenálů Západní kultury.

Pro bližší zprávy z fronty sledujte stránkuhttps://www.facebook.com/pages/%C4%8Cesko-Podporuje-Svobodn%C3%BD-Kurdist%C3%A1n-2/1148810018481986?fref=ts

Diskuze:

Když se islám ve vlně džihádů převalil přes Blízký východ a severní Afriku, zapomněl důkladně zničit jedno ohnisko…

Posted by Islám v České republice nechceme on 24. březen 2015

Komentáře

comments