C´est la guerre…

Vyšlo na IVČRN dne 25.11.2015 (link)

ČR by měla uzavřít hranice, nevpouštět do země žádné muslimy a zakázat islám (minimálně jeho části, které jsou v rozporu s ústavou). Máme poslední šanci zachovat si standardy, na které jsme zvyklí.

Náš vzor posledních desetiletí – ZÁPAD – už tuto šanci nemá. Západ se místy propadá do občanské (svaté) války, v některých největších evropských městech už původní obyvatelstvo nečítá ani polovinu a podle odborníků kupříkladu Švédsko dosáhne za dvacet let úrovně zemí třetího světa. I přes tento velmi smutný vývoj je pro nás Západ stále vzorem. Proč proboha? Copak si neuvědomujeme, že když budeme dnes líní a příliš pohodlní udělat ten nepříjemný krok k uzavření hranic a zákazu islámu, budeme mít za měsíc či dva svatou válku (nebo chcete li terorismus) i v našich ulicích?

My si jakoby pořád myslíme, že to přejde a bude to lepší. Ono se to ale nelepší. A samo se to ani nezlepší. Určitě se to nezlepší tím, že budeme mít otevřené dveře pro džihádisty Islámského státu a v rámci neustálého omílání lidských práv je necháme na území České republiky začít pomalu zřizovat kalifát. Jsme ve válce a nepřítel nám potvrzuje, že na nás bude útočit. Jak si chceme odůvodnit, že si nepřítele dobrovolně bereme do svých domovů?

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/387439-islamsky-stat-zaradil-cesko-mezi-uhlavni-nepratele-v-koalici-dablu.html

imigrace_tomik_pic

Diskuze:

ČR by měla uzavřít hranice, nevpouštět do země žádné muslimy a zakázat islám (minimálně jeho části, které jsou v rozporu…

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. listopad 2015

Komentáře

comments