Chceme důkaz a ne slova na sociální síti

Vyšlo na IVČRN dne 25.8.2015 (link)

Ministr vnitra Chovanec ke stále se stupňujícímu tlaku Evropské komise a zemí jako Německo či Rakousko na zavedení trvalého, povinného a automatického přerozdělování azylantů v EU (tak to doslova říká Evropská komise ve svém akčním plánu pro migraci) :

„Uprchlíky táhne do Německa a Rakouska jejich štědrý sociální systém, nikoliv neschopnost okolních zemí. Pojďme se bavit o razantní společné obraně unijních hranic. Ne si házet horké brambory přes sousedský plot. A ještě jeden vzkaz: povinné kvóty jsme odmítali, odmítáme a budeme odmítat. Nic neřeší!“

Plně s ministrem Chovancem souhlasíme. Ovšem chceme důkaz a ne slova. A už vůbec nechceme habaďůru s „dobrovolností“ jako v případě odsouhlasení onoho tzv. pilotního programu přerozdělování. Kdy místo povinných 1800 vláda přijala „dobrovolně“ 1500. Pokud by se to mělo opakovat, tak „dobrovolně“ přijme ČR třeba 30 000 a více ročně. Pro ČR už byla v souvislosti s tím pilotním balíčkem vyměřena kvóta 3%. Při počtech milion a více azylantů v EU ročně si to každý může spočítat.

Pane ministře, občanům ČR je úplně jedno, jestli vláda připustí do ČR natahat desetitisíce imigrantů, převážně muslimů, dobrovolně nebo povinně.

Jako ten důkaz, že svá slova myslíte vážně, iniciujte jako vláda vypsání REFERENDA, kde se občané budou moci v takto závažné věci pro jejich budoucnost vyjádřit.

chovanec_twitter_kvoty
Diskuze:

Ministr vnitra Chovanec ke stále se stupňujícímu tlaku Evropské komise a zemí jako Německo či Rakousko na zavedení trval…

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. srpen 2015

Komentáře

comments