Čím větší hovadina, tím výše a déle na titulní stránce…

Vyšlo na IVČRN dne 15.7.2015 (link)

Pokud jste zažili sametovou revoluci v roce 1989, mohli jste v tehdejších cenzurovaných novinách číst podobně nesmyslné články, jako se “povedl” Anně Barochové tento:
http://zpravy.idnes.cz/islamofobni-proud-v-ces…/domaci.aspx…

Vybíráme z komentářů pod článkem:

“Panečku, to je novinařina. Marně hledám nějakou sluníčkářskou nálepku, kterou by autorka zapomněla použít a zdá se, že je člověkem na svém místě, bojuje za multikulturalismus a zničení naší společnosti opravdu s plným nasazením.
Moc se mi líbí, jak hezky lze odpůrce islamizace naší země smotat do jednoho klubka s krajní pravicí (která samozřejmě s pravicí nemá nic společného, ale budiž). Sice se od “spojování s krajní pravicí distancují”, ale to nevadí, protože jejich „radikální politické požadavky a návrhy i způsoby mobilizace sympatizantů se prakticky nelišily od projevů krajní pravice“. Vidíte? Stačí vložit do jinak nepravdivé věty slůvko “prakticky” a hned to máme někde jinde, že?
Je vidět, že establishment se začíná bát občanů. Takže – čekejme další represe proti těm, kdo zde na základě ústavy sice formálně drží v rukou veškerou moc, ale ve skutečnosti….”

islamofobie_ivcrn_pic

Diskuze:

Pokud jste zažili sametovou revoluci v roce 1989, mohli jste v tehdejších cenzurovaných novinách číst podobně nesmyslné…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. červenec 2015

Komentáře

comments