Čím více se mediální propaganda snaží vzbuzovat lítost, tím méně je objektivní…

Vyšlo na IVČRN dne 3.9.2015 (link)

Mediální propaganda pálí poslední rezervy. Citové vydírání dosáhlo absolutního maxima. Summit EU s dalším pokusem o vnucení povinné kvóty je za dveřmi.

Smutné fotky mrtvých dětí se všemi detaily v HD jste jistě viděli, kojence na kolejích a dětské tvářičky za skly vlaků také. Občas ale člověku nezatrne od lítosti, ale trapností… nebo je to už parodie?

“Když modelka muži pomáhala z chladné vody, tak se prý rozbrečela. “Byl podchlazený a třásl se. Potom se mě zeptal, proč mám v očích slzy, a já mu řekla, že pláču pro něj. Zůstal oněměn,” popsala Sandra Tsiligeridu italskému deníku La Repubblica. Uprchlíka poté objala a cestou na Kos ho zahřívala vlastním tělem. Zachráněného muže dokonce pozvala, aby žil s ní.
Modelce tento incident prý otevřel oči. “Než jsem Mohammeda potkala, tak jsem byla naštvaná a smutná, když jsem podobné scény viděla v televizi. Sama sebe jsem se ptala: ‘Proč sem pořád chodí?’ Teď už si myslím něco jiného,” přiznala. Svůj volný čas teď prý hodlá věnovat dobrovolnické péči o uprchlíky.”

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-uprchlicka-krize/340802/modelka-vytahla-z-more-po-13-hodinach-uprchlika-bez-pomoci-by-utonul.html

pic_propaganda

Diskuze:

Mediální propaganda pálí poslední rezervy. Citové vydírání dosáhlo absolutního maxima. Summit EU s dalším pokusem o…

Posted by Islám v České republice nechceme on 3. září 2015

Komentáře

comments