CO BUDE DÁL? VÁLKA?

Vyšlo na IVČRN dne 11.7.2015 (link)

K častým otázkám :

troy_ivcrnIVČRN chce fungovat primárně jako informační médium a hodlá zůstat maximálně apolitická, či nadstranická (viz např. https://www.ivcrn.cz/ nebo http://news.ivcrn.cz/),

Blok proti islámu má ambici přímo ovlivňovat věci veřejné. IVČRN “ovládají” tradiční administrátoři těchto stránek, BPI chce být maximálně otevřená všem nerasistickým (!) občanům, ale i politickým stranám, církvím a dalším právnickým osobám. Narodí se nakonec z BPI politická strana, budou naši lidé kandidovat v dresu malých či větších partají? To vše je v procesu – musíme reagovat na aktuální vývoj.

Co je víc potřebné – informovat, nebo se přímo angažovat? Vtip je v tom, že nutné je obojí a každý si může zvolit svoji cestu. Cíl je smělý, ale realistický: Chceme zastavit islamizaci naší země.

Seznam divizí IVČRN: https://www.ivcrn.cz/lokalni-pobocky-ivcrn/


 

V průzkumech veřejného mínění se naprostá většina občanů trvale staví proti hromadnému přijímání muslimských imigrantů, ČR se přesto „dobrovolně“ rozhodla těmto osobám poskytovat na svém území azyl. Ve finále můžeme mluvit o štěstí, když nás tu díky slučování rodin nebudou už v roce 2017 obohacovat desítky tisíc fanoušků práva šaria.
Kdo za to může? Odpověď je jednoznačná: STÁT – a to stát v nejširším smyslu, tedy nejen vláda, ale též většina zainteresovaných státních institucí a na státu/eurodotacích závislé organizace, např. všechny ty parazitující „neziskovky“.
Stát přerozděluje polovinu HDP této země. Přesto prakticky rezignoval na svoji nejdůležitější funkci: Zajistit bezpečnost svých občanů. Příslušníci politické třídy a hlavně všichni ti elitářští pseudohumanisté, už ani nepředstírají nějaký dialog s námi – s občany, kteří to celé platíme.
Zatímco každému podnikateli banka půjčí pouze na základě pečlivé analýzy předpokládaných nákladů, výnosů a rizik, ze strany politicky korektních pokrytců nic takového očekávat nemůžeme; bylo by to neuctivé vůči všem těm chudším šesti miliardám lidí, kterým jsme přece povinni pomoci. Jo a taky by hrozilo, že se další další desítky, nebo i stovky tisíc lidí naštvou natolik, aby zvedly zadky od monitorů a televizí a vyšly protestovat do ulic.
Že mezi uprchlíky/azylanty/imigranty, či jak jim chceme říkat, budou jistojistě spící buňky Islámského státu, protože náš stát nehodlá (na rozdíl od Polska a Slovenska) přijímat výhradně křesťanské běžence? Tím líp! Dobroserové z neziskovek (kteří prý mají s výběrem uprchlíků našim úřadům pomáhat), jsou totiž motivováni importovat sem tu nejhorší svoloč – pokud by se nějakým zázrakem povedlo větší část těch lidí opravdu integrovat, přišli by o dotace na „klienty“.
Tohle celé není jen selhání, tohle není dobře míněný záměr, který prostě nevyšel. Je to drzá, teď už neskrývaná snaha o dokončení privatizace státu pseudohumanistickými mafiány. Kapitalizace zisku pro úzkou skupinku profesionálních dobroserů, socializace ztrát pro všechny ostatní.
CO S TÍM? Pokud nechceme, aby se v ulicích našich měst ještě za života velké většiny z nás střílelo, systémově je to kupodivu docela snadné: Cca 70% problému by vyřešilo odbourání politické korektnosti a všech dotací na „lidskoprávní“ projekty, které nemají jasně kvantifikovatelné pozitivní výsledky. Nabízí nám hodní strýčkové z Bruselu miliardu na propagaci multikulturalismu? Děkujeme, nechceme. Milé neziskovky, hospodařte opravdu neziskově, z příspěvků svých příznivců. Stát má jiné priority – např. podporu rodin s dětmi.
A co třeba zavést školné na těch humanitních oborech, které zde ještě 90. letech neexistovaly?
Taky privatizace ČT (nebo alespoň zavedení dobrovolnosti koncesionářských poplatků) by pseudohumanisty určitě nepotěšila.
Bezpečně víme, že se v českých mešitách kážou věci, za které by třeba egyptská policie zatýkala (a následně by tu mešitu nechal soud srovnat se zemí). Hodně by tedy pomohlo, kdyby BIS (kterou úkoluje premiér) dostala volné ruce dělat svoji práci.
Zákaz financování islámských nadací ze zahraničí, uzavírání mešit, zákaz zahalování a halal masa, zastavení muslimské imigrace a deportace těch největších dárečků, to vše bude běh na dlouhou trať. Pro začátek prosíme vstupte do Bloku proti islámu, nebo alespoň dbejte (legálními prostředky!) o svoji osobní bezpečnost. Nečekejte! TEĎ se to láme. Musíme být početní a musíme být silní – jen tak máme slušnou šanci odolat tlaku státu nás zastrašit, umlčet a samozřejmě odzbrojit, který prostě se zhoršováním celospolečenské atmosféry přijde.


JB-admin


Přihláška do BPI: http://www.blokprotiislamu.cz/pridejte-se-k-nam/

pic_troy_salafist

Diskuze:

CO BUDE DÁL? VÁLKA?V průzkumech veřejného mínění se naprostá většina občanů trvale staví proti hromadnému přijímání…

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. červenec 2015

Komentáře

comments