Co je Islámský stát? Islámský stát je z velké části tvořen muslimy, kteří žili v západní Evropě. Je to naprosté selhání multikulturní utopie!.

Vyšlo na IVČRN dne 11.8.2015 (link)

Do Islámského státu, rozkládajícího se na části Sýrie, Iráku, Libye, Nigérie, Afghánistánu, odchází vést džihád muslimové z celého světa. Nejvíce ze Saúdské Arábie, Tuniska, Maroka. Ale také z evropských států. 500 až 1500 z Velké Británie, 1200 z Francie, 50 až 600 z Německa, 440 z Belgie, 330 Bosňáků (to jste Slované?), 150 – 180 ze Švédska, 100 až 150 z Rakouska, a Dánska. Z Polska jen 5 až 6džihádistů. Ze Slovenska, Česka a Maďarska zatím není doložen žádný. Počet džihádistů koreluje s počtem muslimů ve státě.

is_muslims_jihadists_world

Čísla mohou být mnohem vyšší, některé ze zmíněných číselných údajů jsou staré skoro rok. Kurdové již na podzim 2014 odhadovali počet vojáků džihádu na 200 000. Islámský stát stále dokáže na frontách vyvíjet iniciativu. A to i přes zdrcující porážky na kurdské frontě a postupnou ztrátu perimetru Faludži a Ramádí v Iráku.

Takže co je Islámský stát? Islámský stát je z velké části tvořen muslimy, kteří žili v západní Evropě. Tolik k multikulturnímu blouznění, je to naprosté selhání multikulturní utopie. Tolik k integrovatelnosti islámu. Každá západní země šla na integraci jinak. A prakticky všechny mají bojovníky v IS!

Tabulku států naleznete také tady:

https://en.wikipedia.org/wiki/Military_of_ISIL#Number_of_nationals_fighting_for_ISIL


 

Aktuálně se naši bývalí sousedé Evropani baví vyhazováním zajatců do vzduchu. To jsou oficiální videa Islámského státu. https://www.blesk.cz/…/islamsky-stat-zverejnil-dalsi…

Diskuze:

Do Islámského státu, rozkládajícího se na části Sýrie, Iráku, Libye, Nigérie, Afghánistánu, odchází vést džihád muslimov…

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. srpen 2015

Komentáře

comments