Co pro mě znamená demonstrovat proti islamizaci Evropy?

Dostal se mi do ruky novinový článek o dnešní celoevropské demonstraci Pevnost Evropa, s textem: “V celé Evropě se bude demonstrovat PROTI UPRCHLÍKŮM”. Nevím jak čtete vy, ale demonstrace má v názvu něco úplně jiného: “Evropa společně PROTI ISLAMIZACI”. Islamizace, šíření islámu ve veřejném prostoru na úkor občanských práv a svobod, to je šílená politika EU i jednotlivých států, které místo trvání na svých zákonech a principech nesmyslně ustupují dalším a dalším požadavkům “ve jménu víry”.

To je politika sociálních inženýrů, kteří místo vykonávání práce pro ty a ve jménu těch, kteří je zvolili, prosazují nějaké svoje převýchovné plány, bez ohledu na to, kolik lidských životů tomu už obětovali.

To je politická korektnost, která změnila kdysi demokratický svět v totalitní orwellistán, kde noviny mají za úkol lhát, pravda se zamlčuje (vzpomínáte na útoky v Kolíně- týden, na útoky na děti ve Švédsku – dva roky?), internet se cenzuruje a za názory vám hrozí vyhazov z práce JAKO TENKRÁT.

To je absurdní diktatura pachatelů veřejného “dobra”, kteří zvráceně ochraňují pachatele a šikanují oběti. Kteří schovaní za “dobro” kradou rodinám děti. Kteří určují že náboženský předpis znamená víc než právo živé bytosti nebýt týrána.

Nevím jak vy, ale TOHLE pro mě znamená islamizace. A ne, rodina křesťanských uprchlíků před islámem nebo rodina z Ukrajiny pro mě nepředstavuje nebezpečí, kvůli kterému půjdu demonstrovat. To abychom si rozuměli, milí novináři.

Vyšlo na FB IVČRN dne 6.2.2016

Pěkný obrázek v páteční MF DNES http://www.mfdnes.cz/. Má ale zásadní chybu. Text článku začíná: “V celé Evropě se bude…

Zveřejnil(a) Islám v ČR nechceme dne 6. únor 2016

Komentáře

comments