Další manipulace od HFC? Káže v buddhistickém centru a nemá islámské vzdělání z islámské univerzity. Jak je to doopravdy s homosexuálním imámem?

Expresu se podařila parádní rána – odhalil. že “teplý imám”, kterého nám sem s velikou slávou dovezla za norské peníze iniciativa Hate-Free, se mezi francouzskými muslimy netěší ani úctě, ani bezpečí. Jeho “mešita pro teplé” je ve skutečnosti pronajímána od buddhistů, atd. Více informací ZDE…

Ta věc je v kruzích zasvěcených dávno známá. Zajímavější otázka zní – PROČ tech chlápek, všemu navzdory, pořád hájí islám? Je blbej, nebo ho někdo (třeba rodina) drží pod krkem?

Morálně mnohem zrůdnější je pozice jiného homosexuála, Lukáš Houdka, který “teplého imáma” ukazoval v ČR jako cvičenou opičku. Pro prachy? Nevím. Rozhodně však Houdek v Hate-Free funguje jako ZRÁDCE české homosexuální komunity. Lže jim o islámské toleranci … a na rozdíl od imáma ho nikdo pod krkem nedrží.
—————————-
se zprávou sice přišel “bulvár”, ale bulvár je závislý na čtenářích – proto v dnešních dobách lže méně, než to, co dřív byly seriozní noviny

Martin Konvička

Mohlo by vás zajímat:

Homosexuál Milo Yiannopoulos versus muslimové…

Milo Yiannopoulos s českými titulky drtí muslimy:

Posted by Organizace proti multikulturnímu fanatismu on Wednesday, February 8, 2017

 

Komentáře

comments