Další nebezpečný terorista odhalen mezi uprchlíky

Vyšlo na IVČRN dne 11.11.2015 (link)

Další nebezpečný terorista odhalen mezi uprchlíky. To, že teroristé tyto nebezpečné cesty nepoužívají, je bohapustá lež! Kdo z “přijímačů” si to vezme osobně na svědomí?

Sicilská policie mezi žadateli o azyl přicházejícími z Libye odhalila už dříve odsouzeného nebezpečného teroristu. Tunisan Mehdi Ben Nasr byl vůdcem džihádistické buňky, která rekrutovala sebevražedné atentátníky v Evropě a posílala je do Iráku a Afghánistánu. Po zatčení v Itálii v listopadu 2007 strávil sedm let ve vězení a byl vyhoštěn.

Do Evropy se pokusil dostat v říjnu mezi 200 migranty zachráněnými na moři u ostrova Lampedusa. Pod falešným jménem Mohamed Ben Sar žádal o politický azyl, odhalily ho otisky prstů. Byl předán do rukou Tuniských úřadů. Lokální tiskové zprávy naznačují, že se místní orgány pokoušely zakrýt incident, aby se zabránilo panice.

Evropští lídři popírají, že by existovaly důkazy o džihádistech využívajících uprchlickou krizi k tomu, aby se vydávali za migranty. Po případu vraha z tuniské pláže je toto další důkaz, že teroristé migrační trasy využívají a je jen otázkou náhody, pokud je v chaosu přeplněných azylových zařízení někdo dokáže odhalit.

http://news.ivcrn.cz/338-mezi-uprchliky-na-sicilii-byl-odha…

Zdroj:

http://www.topky.sk/cl/1000851/1509207/Terorista-z-al-Kajdy-sa-tvaril-ako-utecenec–Vodca-dzihadistickej-bunky-ziadal-v-Taliansku-o-azyl

pic_multikulturalismus_islam

Diskuze:

Další nebezpečný terorista odhalen mezi uprchlíky. To, že teroristé tyto nebezpečné cesty nepoužívají, je bohapustá lež!…

Posted by Islám v České republice nechceme on 10. listopad 2015

Komentáře

comments